recenze

Ślepy ninja

Ślepy ninja

Hrdina dnešní hry se dokázal vypořádat s nepříjemným handicapem – slepotou – a může se dále věnovat svému životnímu poslání. Užijte si tak jeho pouť touto velezábavnou plošinovkou. Nebudete litovat!
Název dnešní gamesky by některé čtenáře mohl zmást. Slepy ninja není od českých autorů, jde o kousek ze země našich severních sousedů – z Polska. Vývojář Pozik, který za tímto titulem stojí, se u nás již představil vcelku zábavnou gameskou se slimákem v hlavní roli. Stejně jako slimák je ninja přeložen do pro některé srozumitelnější angličtiny, příliš textu si ale neužijete.

Bez velkého povídání jste vrženi do prvního z celkem 21 levelů. Ninja v nich je doslova zběsilý. Každou úrovní pobíhá jako utržený ze řetězu. Vůbec se nezastaví - jakmile narazí do zdi, otočí se a cupitá si to zase pěkně zpátky. Starat se o něj musíte vy! Úkolem je sbírat jakési destičky. Pokud sesbíráte všechny v dané úrovni, postupujete dále. Vedle běhu umí náš nevidomý hrdina také skákat. Výskoky je potřeba dobře načasovat, do zdánlivě nedostupných míst se dostanete double jumpem. To se ninja prostě podruhé odrazí ze vzduchu. Podobně se umí taktéž odrážet od stěn. Je to prostě skvělý chlapík, jen kdyby uměl zastavit. Takto musíte často počkat, než se dostane na správné místo a pak rychle reagovat. Někoho čekání možná odradí, jiného naopak nadchne. Jednotlivé úrovně jsou ale vesměs slušně navržené a dobře hratelné, trampoty slepého ninji tak rozhodně neurazí. Zkuste.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 1 =


galerie

Ślepy ninja Ślepy ninja Ślepy ninja

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce