recenze

Shoot Out: Lego Land

Shoot Out: Lego Land

Když nám bylo kolem šesti let, rádi jsme si hráli s Legem. Dnes už nás Lego moc nezajímá, ale určitě si vzpomeneme na to, jak některé části nezapadaly k ostatním. V té chvíli jsme měli chuť s tím praštit, ale proč, když je tu hra, ve které se do Lega střílí!
Název Shoot Out vás určitě zaujal. To se nedá popřít. ;) Určitě by vás ale nenapadlo, že půjde o hru, kde se střílí do postav z Lega. Nejsou to však obyčejné postavy. Některé připomínají teroristy z Al Kaidy a jiné zase postavu z Reklamy na Gillete. :)

Zkrátka jsem si nikdy nevšiml, jak rozmanité jsou postavy z Lega. Postavy však nejsou to jediné v této hře. Nejdůležitější je rychlost a přesnost, neboť jste sám s obyčejným revolverem a proti vám stojí spousta již zmiňovaných postav. Hra připomíná Time Crisis a to už by vás mělo více nalákat, protože Time Crisis je oblíbenou hrou z většiny sportovních barů, kde se za ní však samozřejmě platí. Shoot Out se s Time Crisis nedá srovnávat, ale jde o podobný pohled, takže aspoň něco. ;) Po odstřelení určitého počtu nepřátel vás šipka pobídne k tomu, abyste se vydali dál. Po kliknutí se tedy dostanete na další prostor, kde vás čeká stále více nepřátel. Mezi nepřáteli se však občas schová i nějak ten rukojmí a nevyplatí se ho zastřelit, neboť vás to stojí jeden život. Vše se započítá do skóre, i to jak jste přesní a kam nepřítele střelíte.

Pokud se vám podaří Head Shot, čili střela do hlavy, budete za to náležitě bodově oceněni. Prostorů je ve hře několik, takže se dá říct, že není krátká. Grafika je slušná, zvuk standartní. Pokud Shoot Out hrát, tak ne před mladšími sourozenci. Mohli by to těžce nést. ;)

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 4 =

Milda | 15.02.07 v 20:31

Nejdou jim trefit koule?

qwertz | 03.08.03 v 11:50

No já sem si nevšim, že by se nějak moc zvětšovaly...

Hynek Žalčík | 22.12.02 v 23:46

Vic obrazku? Proc ne, prani splneno ;o) A jdou i zvetsovat! Enjoy it!

jarda | 22.12.02 v 19:24

Dejte sem nejakou podobnou hru jako little fighter:-))))))))))))))))))))))

| 22.12.02 v 19:20

dejte vic obrazku stahne si to vic lidi


galerie