recenze

Sherman 2

Sherman 2

Nová akční hra v 3D prostředí, s pěkným zpracováním a možností hry více živých soupeřů, v několika lokacích a s různými herními módy, tak to je Sherman 2. Může si vůbec hráč freeware gamesek přát něco víc? O kvalitách této hříčky se vše teď dovíte.
Gamesy pro více hráčů jsou stále velmi oblíbené. Proto vás právě touto jistě potěším. Co takhle zasednout hned s několika kamarády za jednu klávesnici a rozdat si to v souboji s tanky? Tentokrát tu máme pouze beta verzi, takže se můžete těšit, co všechno uvidíte ve verzi konečné. Možná už to takto zůstane a i to je rozhodně více než dostačující. Tak zajímá vás, o čem Sherman 2 je? Tak se na to pojďme společně podívat...

Po shlédnutí krátkého a trochu legračního intra se přesunete na přehledné Menu. Než se pustíte do samotného hraní, určitě byste neměli vynechat možnost Options. Zde si totiž můžete nastavit vše ohledně grafiky, zvuků, hráčů a typu hry. Je toho tu skutečně požehnaně. Můžete hrát buď s počítačem nebo s živým soupeřem. Máte na výběr z několika útočných vozidel rozdílných vlastností. Pak si ještě musíte vybrat jednu z několika propracovaných úrovní a jde se na to. Hra má pět módů, které se liší rychlostí a cílem. To vše poznáte sami, vypisovat zde všechny dopodrobna by bylo zbytečné. S pomocí šipek ovládáte jedno ze čtyř bojových vozidel, tanků. Můžete se pohybovat vpřed, do stran a samozřejmě vám autoři neodepřeli ani možnost střílet. Vaším úkolem je střílet do protihráčů a tím je zničit. Objevíte se v jednom ze čtyř rohů obrazovky. Podle herního módu můžete hrát buď deathmatch, nebo si jen tak jezdit a sbírat body.

Po celé oblasti jsou rozmísťovány barevné vlaječky, které máte za úkol sbírat. Když se s nimi pak vrátíte na startovní políčko, získáte za ně body. Stejně tak získáte body za každé zničení nepřátelského tanku. Samozřejmě soupeři jsou také velice agresivní, takže se musíte snažit jejich střelám vyhýbat. Každý tank má určité množství síly. Přichází o ni ve chvíli, kdy je trefen nepřátelskou střelou. Pohyb tanků se vám možná bude zprvu zdát trochu těžkopádný a nesnadno ovladatelný, ale určitě si brzy zvyknete. Když jste některým soupeřem zničeni, objevíte se za okamžik na vašem startovacím políčku a můžete začít znovu. V celé řadě nejrůznějších oblastí se určitě nebudete nudit. A když k tomu navíc připočtete několik herních módů a druhů tanků, stojí před vámi dlouhé a nikdy nekončící hodiny strávené u vašeho počítače. Zvláště, když si můžete zahrát i s živým soupeřem. Co víc si takový hráč freeware gamesek může přát? ;)

Sečteno a podtrženo, máme tu celkem slušný kousek. Propracovaná 3D grafika, skvělé grafické efekty, několik různých hudebních doprovodů a neomezené možnosti nabízejí vskutku kvalitní zážitek z hraní. Stačí se jen podívat na přiložené screenshoty a určitě mi dáte zapravdu. Takže, pokud se už nemůžete dočkat, nemůžu vás zdržovat. I když soubor nepatří k nejmenším, určitě se bohatě vyplatí si tento kousek stáhnout a zapařit...

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 5 =

TOM PECINA | 27.01.04 v 12:14

GHUTFZU


galerie

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce