recenze

Pro Killer Man

Pro Killer Man

Dnešní akční hra po vás vyžaduje naprostou přesnost, rychlost a schopnost ztratit se a orientovat se v davu. Staňte se profesionálním zabijákem a odstraňte vždy ty správné cíle. Jinak zaplatí svými životy i nevinní lidé!
Hlavní hrdina (vy) se s ničím moc nepáře. Prostě dostane úkol a splní ho. Udržet vysokou laťku před svými šéfy ale nebude jednoduché. Pro Killer Man je prostě profesionální vrah. Ocitnete se vždy v místnosti plné různobarevných lidí. Sebe poznáte podle slušivého černého sáčka, cíl (později jich bude klidně víc) je oděn do bílé. Smazat z povrchu zemského ho musíte pomocí přesné střelby, ta však okamžitě zalarmuje přítomné policisty. Těch je obvykle slušná přesila a i přes změt spolupobíhajících chudáků míří zatraceně dobře. Dokončit všech deset misí dá tedy pořádně zabrat.

Grafická stránka tohoto kousku nikterak nevyniká. Hudební melodie sice slušně dolaďuje atmosféru, avšak po chvíli se stává stereotypní a otravná. Pro Killer Man boduje hlavně originalitou a vyzývavou hratelností. Osloví i vás?

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 1 =

Jana-Šibravová

Jana-Šibravová | 20.07.17 v 16:48

něco mi to připomíná

NADĚJE

NADĚJE | 15.02.15 v 09:37

Slušný muž v černém co vraždí, že to umí by mohl říct každý :)

Belgarion_Kolder | 11.11.08 v 19:48

Stáhne se 650 kb, při pokusu otevřít to hodí, že soubor je poškozen.


galerie

Pro Killer Man Pro Killer Man Pro Killer Man