recenze

Planetary Invaders

Planetary Invaders

Zachraňte svět před nájezdy mimozemšťanů. Typický cliché příběh, s typicky průměrnou hratelností, typickou neoriginalitou a typicky nezajímavou grafikou. Pojďme si typicky zastřílet a netypicky se pobavit.
Takže pěkně od začátku. Ležíte si v noci na trávě se svou přítelkyní a pozorujete hvězdy, když tu najednou se objeví hromady dalších objektů, které se jako hvězdy nechovají už z jediného důvodu - bombardují planetu. Nějakým záhadným způsobem příjdete na to, že vy jste jediný člověk, který může zachránit Zemi a má tak nárok na jedinou proti-ufounskou zbraň.

Ok, příběh není rozepsán v readme tak detailně, ale nějak jsem se vás musel pokusit upoutat. A teď už ke hře samotné. Objevujete se na orbitu v kokpitu velkého kanónu chrlící tuny střeliva proti nepřátelským letounům. Vy se nemůžete hýbat nikde jinde, než kolem planety Země a to ve/proti směru hodinových ručiček. Nepřátelé na vás však nenalítavají zpříma, ale v kruzích a s každou další udělanou otočkou se k vám přibližují. Naštěstí velmi pomalu, takže máte dost času je všechny postřílet. Ale pozor, čím déle vydržíte, tím více se nálety stupňují a po nějaké době po vás začnou pálit i lasery, což vás, stejně jako srážka s letounem, připraví o jeden ze tří životů.

Graficky se nejedná o žádný zázrak, ale pořád je to lepší než vlezlá a nevypnutelná hudba, z které vás během chvíle rozbolí hlava. I přes nízké hodnocení jsem se bavil, ale ke dnu hru stahují velké nedostatky, jako již zmíněná hudba, ale taky neoriginalita a po chvíli se dostaví i stereotypnost. Chcete po x-té zachránit Zemi?

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 3 =


galerie

Planetary Invaders Planetary Invaders Planetary Invaders