recenze

Pang'd

Pang'd

Pang'd je účastníkem soutěže One Switch Competition - tedy soutěže, kde je potřeba k ovládání hry pouze jedna klávesa. Konkrténě u Pang'd si vystačíte pouze s mezerníkem. Nevěříte? Ale ano, jde to a jednoduše!
Ve hře Pang'd se vtělíte do vojáka s harpunovitou zbraní, střílející kotvy s lanem. Váš hrdina pomocí této zbraně likviduje obrovské balóny, které se následně dělí na dva menší, a každý z nich zase na menší, a tak dále a tak dále. Na konci zůstanou jen prťavé balónky, které po zásahu zmizí definitivně. Vaším úkolem je těmto balónkům se vyhýbat - každý kontakt s nimi vás stojí část životů. Vypadá to jednoduše, ale jak jsem říkal, hru ovládáte pouze pomocí mezerníku, který má dvě funkce. Krom toho že vystřelí harpunu , tak také otočí váš směr pohybu na druhou stranu. Musíte proto reagovat rychle a mířit přesně.

Technické zpracování je pěkné, ačkoliv již trošičku obstaróžní a dosluhující. Pang'd obsahuje spoustu úrovní a zábavy, tudíž se nemusíte bát že by vás jen tak omrzel.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 5 =

Marian | 26.04.07 v 10:12

Sniff! Zlatá doba Amigy... :)

Johny Kemper | 26.04.07 v 09:37

To nie je dosluhujuca technicka uroven. To je len prerabka z hry ktora na Amige slavial uspech. A apropos tma sa vliezla na jednu diketu.


galerie

Pang'd Pang'd Pang'd