recenze

Operation Macropoint

Operation Macropoint

Na ostrově je mnoho nepřátel, žádní spojenci a půl kilometru vzdálená loď. Je jen na vás jak se s tím poperete. Ukažte sami sobě, jak byste uspěli v boji proti přesile ve hře Operation Macropoint.
Tvůrci z Black Light Studio si rozhodně nelámou hlavu nad vytvořením nějaké převratné hry na poli freewarovek. Před časem byla na našem webu představena hra Terors Strike. Vy, co jste si ji zahráli, určitě víte o čem mluvím. Stejně jako tehdy, tak i dnes se autoři inspirovali populární hrou. Znalcům ledasco už určitě došlo po zhlédnutí přiložených obrázků. No ano, předlohou se stal skvělý, český a nesmrtelný Flashpoint. A od toho se už také odvíjí název této pařbičky, Operation Macropoint.

Celá hra je vytvořená ve Flashi, ale kvalitu jí to nijak neubírá. Možná snad jen délka je tomu úměrná. To se přeci jenom dalo předpokládat, vždyť většina flashovek jsou krátké, o to víc však zábavné, hry. Nechtěl bych vás nějak mystifikovat, a proto musím konstatovat, že Operation Macropint nepatří mezi špičku, zavzpomínejte například na nestárnoucího Pornholia. Je tedy pravda, že spadá do jiného žánru, ale kvalitou ve zpracování může být jen těžko poražen.

A o co se vlastně ve hře jednat? Opět máme před sebou střílečku. Vaším úkolem je vyčistit ostrov od Američanů a spokojeně poté odplout lodí s ostatními Čechy. Jedno ale autorům upřít nemůžeme, vyřešili skvěle pohyb hrdiny. Jek už to takovýchto her bývá, nepřátelé se postupně zpoza keříků a jiných překážek. A vy, když je všechny postřílíte, tak máte možnost pokračovat dál ve vaší pouti krajinou. Jednotlivé části mise na sebe navazují. To způsobuje pocit, že se opravdu pohybujete. Po pár výstřelech se například probojujete až ke kapličce, poté se k ní přiblížíte a máte vyhráno. Od vytouženého cíle vás už dělí jenom desítky metrů. Opravdu je to tak jednoduché. Což mne dost zklamalo. Ale na druhou stranu, nepřátelé jsou maskovaní a vy si jich nemusíte hned všimnout, což trochu obtížnost ztěžuje.

Jak už jsem naznačil, tak na našem webu máte nesčetné množství podobných her. A každá z nich je v jistém smyslu originální. Některá měně, jiná krapet víc. Operation Macropoint rozhodně nezapadá mezi herní lůzu a především svou grafikou by se mohla s ledasčím rovnat. Ani ozvučení není pozadu. Zbraň dřímající ve vašich rukách vydává autentické zvuky jako v pravém Flashpointu. Mohl bych opakovat stále opakovat, abyste si hru stáhly, ale poslední rozhodnutí stejně bude vždy jen a jen na vás, tak sami zvažte, zda by vás Operation Macropoint mohl nějak uspokojit.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 5 =

Zdeněk | 25.08.03 v 06:27

Super hra!!!!!

Marek | 17.07.03 v 11:47

Je to dělané na formu Operace Flashpoint

Rudolf Konvičný | 13.07.03 v 10:05

tato hra se mi vůbec nelíbila to vypadalo jako na cvičisti a ne na bojišti

Sauron the Darklord of Midle Earth | 20.06.03 v 17:34

NO to je kravinka!!!!


galerie

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce