recenze

Nukem Dead

Nukem Dead

Máte chuť na pořádnou akci u které se nebudete nudit a ani na vteřinu nevydechnete? Pokud ano, nejste zde na té úplně správné adrese, přesto má tato akčňárna co nabídnout. Jen stáhněte a posuďte sami.
Černé brýle, vlasy stejné barvy a vždy nabitý kvér. Jste prostě drsňák, který si nejde pro ránu a zabitého gangstera daleko. Na začátku mise jste vždy dovezeni na místo v, jak jinak, černé dodávce. Do ruky dostanete brokovnici a lov může začít. Vesměs se jedná o akční hopsačku, překonáváte překážky a střílíte nepřátele po tunách. Sem tam seberete lékarničku či náboje, sem tam i novou zbraň jako třeba kulomet nebo pistol. Na větší chumly se určitě vyplatí granáty, které naštěstí u sebe vždy máte v dostatečném množství.

Co se grafiky týče, hra, potažmo autoři mají v této oblasti ještě spoustu doučování u grafikých mistrů. Nějak tak je na tom i hudba, která se dá při nejlepším označit za na-nervy-lezoucí. Jak můžete vyčíst z číselného hodnocení, hra moc neobstála. Hratelnost je lehce nadprůměrná, bohužel za chvíli vás přestane bavit a vám nezude nic jiného. než si skočit pro jinou hru.

stáhnout hru
Zlatovous

autor
/ Zlatovous

Skóre

66 %

další recenze tohoto autora


diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 2 =


galerie

Nukem Dead Nukem Dead Nukem Dead