recenze

Morals

Morals

Dohlížet na hříšníky není snadné ani na zemi ani v posmrtném životě. Všude existuje určitá rovnováha, která se musí dodržovat a nesmí být porušena. Jinak by nastal chaos. Tato hra vám umožňuje onu rovnováhu řídit. Bude tedy na vás, kdo přijde do vězení, kdo do pekla a kdo na ta lepší místa...
Morals je celkem nezvyklou hrou, která dle mého názoru svým námětem nemá jinou konkurenci. Musíte se v ní pokoušet udržovat velmi křehkou rovnováhu mezi dobrem a zlem. Ironií je, že se toho dociluje pomocí úplatků.

Ovládáte dvě základní věci. Těžkou botu, se kterou vraždíte lidi a dále pak určujete počet duší, jež vstoupí do nebe, či do pekla. K tomu slouží dva mraky, na jednom je anděl a na druhém pekelník. Můžete s nimi pohybovat ve všech směrech a to tak, abyste zachycovali stejný počet duší na obě strany. A co tedy ta bota... Tu ovládáte pomocí šipek a mezerníku, kterým se řekněme „napřáhnete“ ke kopu a šipkou dolů kopnete. Při maximálním nápřahu človíček zemře po dvou kopech a jeho finance, které u sebe měl, padnou soudci nad ním. Soudci tvoří střední část obrazovky a vy jim musíte solit peníze, tak abyste mezi nimi udrželi rovnováhu. Při velkém množství peněz, které jim dáte do kapsy, totiž změní svůj názor.

Graficky je titul poměrně pěkně zpracován. Možná by ale neuškodilo, kdyby tvůrci místo boty zvolili jiný nástroj k ničení, například blesky... Postavy jsou jednoduše zpracované, vynikají hlavně soudci se svými reálnými hlavami a pekelník s andělem. Hudba dobře doprovází celou hru a nemám jí co vytknout.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 3 =


galerie

Morals Morals Morals
The Smart of Seduction

The Smart of Seduction

online hry / chuťovky

Zahrajte si povedenou chuťovku k příležitosti vydání nové Playboy voňavky. Projdi všech 5 levelů a vyhraj iPhone S6 nebo každý den lístky do kina.

Hrát hru

naše databáze obsahuje: 25 743 her

nejnovější komentáře

Hezké
Dnes! v 11:52

To může být zajímavé
Dnes! v 11:50

Nevím, jak na to
Dnes! v 11:26

Hezká hra
Dnes! v 09:35

Nejde mi to
Dnes! v 09:31

Pěkná hra
Dnes! v 07:54

Sponzoři ligy

inzerce