recenze

Mist Monster Attacks

Mist Monster Attacks

Pokud bych měl dnešní hru k něčemu přirovnat, určitě by mě jako první napadla filmová série Krotitelé Duchů. Jen s tou výjimkou, že město není pod útokem duchů, ale podivných zelených slizkých stvoření. To ale vůbec neznamená, že se nebudete bavit.
Když už jsem se v perexu zmiňoval o Krotitelích duchů, tak se sluší dát sem link na hru stvořenou podle filmové předlohy – GhostBusters 3D. Formality máme z krku, teď se vrhneme na samotnou recenzi, potažmo hru.

Dnešní hra je vlastně akční hopsačka. Pohybujete se ve městě zamořeném příšerami a vaším úkolem je všechny zlikvidovat předtím, než přejdete do další úrovně. Deratizace neprobíhá tak, jak je zvykem, tedy, že vytáhnete kulomet a všechno rozstřílíte na sr…eh, sliz, ale musíte nejdříve sesbírat poházené odpadky, které se vám poté na speciálně k tomu určených místech přemění v náboje do vaší zbraně. Nejde o nic složitého, všechno je to otázkou několika vteřin, a tak je hra vcelku svižná a zábavná. Jak jsem již předeslal na začátku, musíte vykosit všechny nepřátele v úrovni, což je občas pěkně na nervy lezoucí, najít, kde jste koho nechali žít.

Po stránce audiovizuální se sice nejedná o žádnou slávu, přesto je vše v pohodě koukatelné/poslouchatelné. Na závěr snad jen řeknu, že hra je tak trochu protkaná retro stylem, což je jedině dobře. Staří vlci si určitě rádi zavzpomínají na staré amigácké časy.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 2 =


galerie

Mist Monster Attacks Mist Monster Attacks Mist Monster Attacks