recenze

Lunaria

Lunaria

Vzpomínáte si na gamesky jako Cloudphobia či Magical Broom Extreme? Zejména té druhé jako by Lunaria z oka vypadla. V roli malé čarodějky bude vaším úkolem trochu se „proletět“ a pozabíjet co nejvíce nepřátel bude jen možné.
V úvodu zmíněné gamesky jsem uvedl proto, že vynikají svou rychlostí, dynamičností a hlavně se u nich člověk skvěle odreaguje. Přesně to samé lze říci i o dnešní Lunarii. Když jsem v perexu mluvil o podobnosti s Magical Broom Extreme, měl jsem na mysli hlavně hlavní hrdinku. V obou hrách totiž vystupuje postavička sympatické čarodějky a ani v jednom případě rozhodně nevypadá na to, že by se něčeho/někoho zalekla.

Váš úkol pak je velice prostý, musíte v časovém limitu (vyberete si z několika variant) přeletět co nejvíce hracích částí, posbírat co nejvíce po okolí povalujících se předmětů (získáte za ně potřebné body) a zároveň likvidovat nezbedné protivníky. Budete-li dostatečně zruční, nebude problém dostat se až k bossovi, kde se teprve ukáže, zdali jste dostatečně dobře vytrénovaní a rozehraní.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 1 =


galerie

Lunaria Lunaria Lunaria

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce