recenze

Lethal Judgment 4

Lethal Judgment 4

Zábavná vesmírná střílečka v opravdu libové grafice. Další pokračování úspěšné série vás přiková k monitorům do té doby, než tuto vynikající akci dohrajete. Není proč váhat – vstupte do vesmíru a zničte všechny!
Známá série Lethal Judgment jistě našim pozorným čtenářům neunikla. Pokud ano, neváhejte a chybu stažením prvního,druhého nebo třetího dílu napravte. Nyní však nabízíme nejnovější kousek, jenž laťku vývojářů udržuje stále velmi vysoko.

Začněme netradičně grafikou a kompletně zpracováním. Dovolím si totiž tvrdit, že může směle konkurovat i některým komerčním titulům. Grafika je prostě nádherná, spousta krásných animovaných pozadí, mnoho detailů, vše ve výsledku skýtá okouzlující zážitek. Bohužel, občas na úkor přehlednosti. Exceluje i hudba a zvuky, jež jsou pastvou pro uši. Přejděme ale již k samotné podstatě každé hry – hratelnosti. I ta je na vysoké úrovni. Spousta zajímavých nápadů,variací, nepřátel, bonusů, online highscore - Lethal Judgment 4 prostě nenudí. Škoda jen pouhých pěti levelů, být jich více, tak je tento space shooter aspirantem na ještě vyšší hodnocení. Přesto neváhejte ani vteřinku!

stáhnout hru
Marrak

autor
/ Marrak

Skóre

93 %

další recenze tohoto autora


diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 2 =

Marian | 13.10.07 v 08:40

Mlask! Mlask! Mlask! Hned po ránu takováhle porce zábavy! :-)


galerie

Lethal Judgment 4 Lethal Judgment 4 Lethal Judgment 4

naše databáze obsahuje: 26 946 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce