recenze

Killing Motor Show

Killing Motor Show

Máte-li rádi kombinaci logického uvažování s jistou dávkou akce, pak by vás právě tato hra mohla zaujmout. K vítězství vám totiž nebude stačit jen neustálá střelba ze samopalu vzor 24 s kadencí... asi všichni víme jaká, ale budete si muset dopředu promyslet téměř každý váš další krok. Pokud se totiž přece jen vzpurně rozhodnete pro bezmyšlenkovité střílení kolem sebe, nakonec z vás nezbyde ani mastnej flek.
Takže už víme, že svět,je plný lidí, zvířat, věcí a mezi ně patří i auta (přeci). Pokud jste se tedy prolouskali skrze mé úvodní blekotání, mám pro vás dvě dobré zprávy. Blekotání skončilo a povíme si už konečně něco o tomto titulu. Přeci jen jsem se nezmínil jen tak do větru o autech, ty jsou zde totiž jakýmsi vaším úhlavním nepřítelem číslo jedna, neboť po vás střílí jako na frontě. Je tedy třeba jim to patřičně vrátit a nenechat ze sebe dělat cvičný terč. Jak na to?

V první řadě je dobré si promyslet, kterým směrem se na začátku hry vydáme. Jsou zde totiž různé překážky, za které je možno se schovat a zůstat tak aspoň na chvíli v bezpečí, než si lépe promyslíme, co dál. Poté už se můžeme vrhnout oplácet nepřátelům jejich palbu stejnou kartou. Po sestřelení vozu se místo něj objeví jeho řidič. Ten je zrovna tak agresivní a tak mu musíte připravit stejný osud, jako jeho vozidlu. Nicméně je zde nepřátel někdy až příliš přemnoženo a vy máte pouze pět životů. Byl by to tedy nemožný úkol, kdyby zde nebyly nějaké power-upy. Ty jsou obsaženy v kostičkách, jež mi trochu připomínaly monitor. Když je rozstřelíte, objeví se. Je jich poměrně dost a každý pochopitelně dělá něco jiného. Je zde například zrychlení, zastavení času, či se vám na herní ploše objeví překážky, přes které se ostatní nemůžou dostat.

Vizuálně ani zvukově se ovšem nejedná o žádnou slávu, ale spíš lehčí podprůměr. Když však přivřeme oko a budeme se soustředit pouze na hraní, může nás tato gamesa udržet u počítače snad i pár hodin.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 4 =


galerie

Killing Motor Show Killing Motor Show Killing Motor Show

naše databáze obsahuje: 26 946 her

Sponzoři ligy

inzerce