recenze

Insanity

Insanity

Decentní překvapení dne! Insanity je originální kousek ve smyslu 3D stříleček. Dnes ovládáme malého hrdinu (je to dráček, není to dráček?), který si doposud spokojeně létal Vesmírem, když tu náhle po nehodě přistál na planetě plné vetřelců. Co s tím?
Pominu-li nižší úroveň kreativity hochů a děvčat ze seskupení Lysozyme, které stojí za dnešní hrou, musím jednoznačně říci, že na poli 3D stříleček jde o kousek lehce se vymykající zaběhnutým zvyklostem. Proč?

Příběh je prostý a jednoduchý – náš malý ještírek (dráček?) je hlavou „zdravotní“ kosmické lodi, kterážto srazila se s meteorem a museli jsme přistát na nejbližší planetě. Bohužel, ta je plná vetřeleckých hajzlíků lačnících po našem těle, neboť oni rádi čerstvé masíčko. Autoři charakterizují obyvatele planety jako „Flesh eating Cyborg Vixens“, tedy něco jako dračice-samice žeroucí maso (volný překlad, který občas koresponduje s naší denní realitou, že kluci? :-D), takže nás čekají opravdové střílecí orgie pokud nechceme skončit brzy na talíři. Jen tak pro zajímavost - tento FPS je remake prastaré střílečky s názvem Berzerk. Grafika je originální, zvuky v normě a hratelnost je vyladěná do kvalitní podoby. Docela mne dostal nápad s hlavním Bossem, který vede vetřelecké hordy jako jejich vůdce. Má totiž podobu Hillary Clintonové, manželky amerického ex-prezidenta.

Insanity rozhodně stojí za zahrání. Zaujme, pobaví a člověk si při ní na chvíli odpočine od okolního světa. Neváhejte, stahujte a hrajte!

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 3 =

Triple T | 10.04.06 v 15:46

Lokutus: To jsem taky rekl (v predmetu, aby to nerusilo zbytek sdeleni). Stejne mi to ale pripada prinejmensim zajimave.

Lokutus | 09.04.06 v 15:10

Triple T - můžou už přece tu hru znát...

Triple T | 09.04.06 v 14:46

Ja vim, ze to neni k ty hre, ale prece si to neodpustim:
>Staženo: 41x
>Hlasovalo: 70 lidí
Prinejmensim zajimave.


galerie

Insanity Insanity Insanity Insanity Insanity

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce