recenze

Humpsters

Humpsters

Humpsters je velice zvláštní, o to ovšem zábavnější a zvrhlejší bojovka. Chcete vidět, jak si to spolu rozdávají dvě hlavy na pozadí města zahaleného tmou a deštěm? Zdůrazňuji slovo vidět, protože se opravdu budete jen koukat.
Humpsters je zvláštní. Říkal jsem to, ale opakování je matkou moudrosti (a bolesti hlavy). V čem je tak originální a odlišná od jiných her druhu "dáme-si-do-držky"? Bude to především tím, že v průběhu boje na něj máte nulový vliv. Výsledek bitvy můžete ovlivnit jen v dílně, kde si z několika málo dílů musíte sestavit stroj na zabíjení. Strojem myslím lidskou hlavu, díly zase (ne)lidské končetiny a jiná netypická tělesa. Jakmile budete se svým masérem spokojeni, vypusťte ho do arény a modlete se. Pokud vyhrajete, postupujete do dalšího kola a navíc dostanete od svého soupeře nějaké díly navíc jako kořist. Je libo ozubená kolečka nebo pavoučí pařátky? Není problém. Zní to divně? Je to divné, ale funguje to.

Grafika hry je jedním slovem skvělá. Má svůj styl s nihilistickou příchutí a rozhodně je na ni pěkný pohled. Hudba je na tom taktéž velmi dobře, a i když se jedná jen o jednu skladbu ve smyčce, rozhodně vám nepoleze na nervy. Nač ještě čekáte?

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 3 =

libiik | 11.02.08 v 20:54

Geniální, prostě geniální :D. Ale že tam autor nenechal boj hráče proti hráči, to prostě nepochopím. To by mohlo být hodně zajímavé a přitom ten systém na to stavěný je, akorát protivník by se také zadal...


galerie

Humpsters Humpsters Humpsters