recenze

Flying Jump 2

Flying Jump 2

Na první pohled obyčejná plošinovka s míčem. Na druhý pohled pěkná hra z asijské kuchyně a na pohled třetí velmi hratelná arkáda, která nás nutí jít z levelu do levelu až do konce. Pokud oželíte 3D a super světelné efekty, pak vítejte doma.
Malý nemotorný kulovitý knedlíček, kterého můžeme pracovně nazvat míčkem, je s naší pomocí turbulentně ovládán v 2D labyrintu. Je to sice tisíckrát obehraný scénář, ale co! Nám to přece nevadí…

Základním problémem (a možná pouze jediným) je jazyk hry. Ať jsem se snažil jak jsem se snažil, nedostal jsem žádnou informaci, která by dokázala tuto hru objasnit trochu do hloubky. Nuže, nedá se nic dělat, vzhůru do popisu mého hraní. Jak jsem již naznačil, jedná se o 2D plošinovkou s míčkem (kuličkou), který přeskakuje plošinky, vyhýbá se nepřátelsky naladěným objektům a sbírá bonusy. Nic složitého, nic světoborného, ale velmi příjemně se to hraje. Oni ti asiaté opravdu umí – jejich pojetí her mi připadá takové mnohem mnohem bližší hráčovu srdci než technokratický přístup „západních“ vývojářů. Barevnost jednotlivých levelů je vysoce kontrastní (tedy jsou používány barvy vzájemně vysoce odlišné), samotné úrovně jsou dobře navržené a nutí hráče hrát s vervou. Hudba je příjemná, nepulsující, ale skvěle doplňuje pozadí.

I když se jedná o hru mírně zastaralou (rok výroby 1998), nemyslím si, že by neoslovila i dnes určitou skupinu pařánků a pařanek. Mne oslovila a dala mi pár příjemných chvil.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 2 =

yugug | 15.04.19 v 18:16

https://www.axfc.net/u/3972844

tubasa | 15.04.19 v 18:15

https://www.axfc.net/u/3972844

hiro | 19.02.19 v 20:10

FlyingJump 2 ver.1.07a のパスワード(Password) は、 「 31795 」です。


galerie

Flying Jump 2 Flying Jump 2 Flying Jump 2 Flying Jump 2