recenze

Feather Raid

Feather Raid

Je tady další z nepřeberného množství shoot’em up her. Jako obvykle budete ovládat jednu postavu, se kterou prolétáváte světem bohatým zejména na množství stvoření, které vás nemají zrovna rádi. Proto se s nimi nedá dělat nic jiného, než se pustit do krutého protiútoku a ukázat jim, kdo je tady pánem.
Feather Raid je jako mnoho dalších podobných titulů od japonských tvůrců. To většinou zaručuje precizní herní zpracování obnášející hezkou grafiku, propracovaný systém a dobrý zvuk. Nejinak je tomu i tady. O tom se přesvědčíte již při pohledu na „obyčejné“ menu.

Poněvadž se jedná pouze o trial verzi, jsou zde k dispozici jen tři kola, to ale nemění nic na tom, že se můžete neustále pokoušet nahrát v nich lepší skóre, než jaké máte doposud. Na začátku gamesy si tedy zvolíte level, ve kterém budete a zda chcete přidělovat druh bonusu automaticky, či manuálně. Typy bonusů vidíte ve spodní liště vlevo. Abyste si mohli některý z nich aktivovat, je však nutné sbírat po cestě srdíčka. Pokud chcete bonus číslo jedna, stačí jedno a poté musíte stisknout „X“, pokud bonus číslo tři, pak tři srdce a opět ono zmíněné tlačítko. Tyto speciální schopnosti vám mohou zvýšit rychlost, šířku palebného pásma, zavolat na pomoc strážné anděly a jiné.

V úvodu jsem naznačil, že se vizuálně máme na co těšit. To vskutku máme, grafika je pěkná, ale i přes to se v ní místy objevují chyby, které znepříjemňují celkový herní zážitek. Co se týče zvuku tak mi trochu vadí, že na pozadí není žádná hudba, což v praxi znamená, že jediné, co slyšíte jsou střely, jenž zasahují nepřátele… Škoda.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 5 =


galerie

Feather Raid Feather Raid Feather Raid Feather Raid

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce