recenze

Ever Nights

Ever Nights

Ever Nights je klasickou bojovkou z dílen japonské produkce, jež překvapí především příjemnou hratelností, dostatečným počtem bojovníků a herních módů. Samozřejmostí je mnoho zajímavých komb a technické zpracování, které je více než nadprůměrné...

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 4 =

Unknown-face | 15.09.06 v 21:51

To:Marian
Sakra,Mariane,ty ses rozepsal:)
A z toho je jasné,že vám dlužím omluvu,takže se omlouvám
To:Lokutus74
Nemusíš se naštvat kvůli všemu co kdo řekne(Nutno podotknout,že máš pravdu)

Marian | 15.09.06 v 09:57

Díky za důvěru, fakt nás těší, že k nám rád chodíš. Věř mi, dlouho (téměř půl roku) jsme přemýšleli, zda Nášup vytvořit v podobě, jaká je dnes. Ale rozhodli jsme se takto a stojíme si za tím. Je jeden základní důvod, proč jsme se tak rozhodli. V první řadě dát naší již tak hodně velkou komunitu čtenářů dohromady a mít o ní přehled s možností vzájemné INTERAKCE. Interakce kromě jiného znamená, že budeme zasílat v blízké době asi 2x do měsíce registrovaným, kteří se nejen zaregistrovali, ale i SOUHLASILI se zasíláním infomailu, krátkou zprávu o novinkách, nových hrách a nových benefitech s přidanou hodnotou na našem herním serveru. Jak víš, nežijeme v socialismu, kde peníze ležely na ulici, ale je třeba je někde vydělat, protože i náš Freegame „free“ server stojí měsíčně BALÍK peněz. Ale JAK to udělat, aby návštěvníci nemuseli za služby platit a vše bylo pro ně navždy zadarmo? Jedině tak, že k nám budou chodit v hojném množství a stále častěji, protože NÁVŠTĚVNOST je jediné číslo, jediný parametr, díky kterému může server našeho typu něco málo vydělat. Předpokládáme, že pokud bude naše čtenářská komunita DOBŘE informovaná, bude přicházet znovu a znovu. Díky tomu získáme finance, ekonomicky přežijeme a naši čtenáři VČETNĚ TEBE budou každé ráno nacházet na Freegame.cz svých 10 nových her (minimálně :-)) a mnoho dalších věcí, které plánujeme uvést. Chceme tedy ROZŠIŘOVAT Freegame.cz o další a další benefity s přidanou hodnotou pro návštěvníky. Chceme, abychom byli nejlepší nejen lokálně v ČR, ale i v kontextu Evropy, a stále čtenářům přinášeli něco nového. Na oplátku od nich chceme důvěru a podporu byť jen tím, že se zaregistrují, dají nám najevo svou DŮVĚRU a i to, že si naší práce trochu váží. Jak víš, Nášup není pouze pro registrované, ale můžeš stahovat i v době Happy Hour. Nic složitého tedy za Nášupem nehledej, registrace jsou anonymní a pokud se podíváš do sekce, kde se registruje, snad tě to uklidní ve smyslu, že tě žádný brutální a nechutný spam rozhodně po registraci nečeká. Vždy je volba na tobě, přece nebudeme super čtenáře jako jsi ty prudit!!! :-)

Lokutus74 | 14.09.06 v 20:39

Místo toho pindání jsi už mohl být zaregistrován...

Unknown-face | 14.09.06 v 19:56

Proč se musím kvůli Nášupu registrovat???Jste můj nejoblíbenější free server a chápu,že se vám registrace hráčů hodí,ale nevím,proč musím kvůli těm dobře se vypadajícím hrám registrovat,nebo čekat do večera?


galerie

Ever Nights

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce