recenze

Easter Invaders

Easter Invaders

Velikonoční svátky jsou ještě poměrně daleko, ale proč si je nepřipomenout alespoň takovým ovanutím v podobě počítačové hry? Zvlášť, když jde o nenáročnou variaci na Space invaders? V cestě vám nestojí nic! Nasajte trochu jarní atmosféry!
Co za gamesku se bude asi skrývat pod tímto názvem, je určitě mnohým z vás téměř jasné. Půjde skutečně o další variaci na, z dnešního pohledu už prehistorický (to nemyslím špatně), námět Space Invaders. Mohu říct, že si k sobě i tentokrát bere všechny možné klady tohoto žánru, bohužel však i zápory. Původní myšlenka byla jasná- bránili jste se se svou lodí sešikovaným mutantům z vesmíru, kteří se k vám stále rychleji přibližovali. Tentokrát bude tento námět naroubován na velikonční tématiku.

Easter Invaders nejsou nudnou verzí. Ale mají velmi divnou grafiku. Buď je tak odfláknutá, že téměř není poznat, za co a proti komu hrajete, nebo je to tak schválně, ale nejsem s to to pochopit. Naštěstí princip je jasný. Pomocí mrkve máte sestřelit nepřátelské útvary nad vámi, které na vás sesílají jednak vejce, která vám ubližují (těch je znatelně víc), ale také vejce bonusová, která umí například zrychlit vaší střelbu. Ta poznáte tak, že jsou barevná. Úkolem je přežít co nejdéle, obtížnost není mizivá ani veliká, Easter Invaders zkrátka nabízí lehce nadprůměrnou zábavu ve starém známém duchu.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 5 =


galerie

Easter Invaders Easter Invaders Easter Invaders

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce