recenze

Dragonwar

Dragonwar

Máte rádi draky? Či spíše malé dráčky? Jestliže ano a rádi si zahrajete spíše uvolněnější hru, než brutální s hromadou krve z každého nepřítele, tak tu pro vám máme něco speciálně pro vás. Zde totiž nebudete ničit jenom nepřátele, ale také zachraňovat hořící město či sbírat body.
Nejedná se čistě o 2D akční hru, ale nakonec jsem se rozhodl ji zařadit právě sem, protože váš úkol zde je jasný, posbírat co největší množství žlutých listů, či bodů a přitom plnit různé úkoly. Obtížnost se samozřejmě stupňuje, nejdříve nepřátelé jenom stojí a čekají až se do nich trefíte šípem, divné, že drak chrlí šípy, ale co se dá dělat :), postupem času se ale začínají hýbat, nebo po vás dokonce i střílejí. Vy po určitém množství sesbíraných bodů můžete přejít do další části mapy, nebo musíte nejdříve splnit požadovaný úkol, např. uhasit hořící město a zároveň se krýt před útočícími nepřáteli. Stačí jediná rána a jdete k zemi, takže pozor!

Hra mě celkem pobavila, pokud přejdete přes nudné první kolo, tak se už musíte přeci jenom snažit přežít, což není vždy úplně jednoduché. Grafika je malovaná, což myslím, že zase tolik nevadí, ale zvuky mohly být rozhodně lépe vypracované. Jinak se jedná o slušnou hříčku, takže si zkuste zahrát.

stáhnout hru
Baaac

autor
/ Baaac

Skóre

79 %

další recenze tohoto autora


diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 1 =


galerie

Dragonwar Dragonwar Dragonwar Dragonwar

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce