recenze

Directory Blaster

Directory Blaster

Na úvod jedno malé varování. Tato hra vás může připravit o spoustu času, zdravý rozum a také o důležitá počítačová data. Létání s raketkou už dlouhou dobu nemělo takový originální podtext, kterým je mazání (nepotřebných) dat.
Proč něco dělat jednoduše, když to jde udělat i složitě s jistou dávkou nevšednosti.

Na začátku hry si vyberete jednoho z několika podivně a vtipně vypadajících hrdinů, s nimiž se posléze vydáte do boje. Nicméně rozdíl mezi krabičkou bonbónů tic tac a šnekem není žádný, takže rozhoduje pouze vaše estetické cítění. Pak už jen stačí vybrat složku se soubory, které jste rozhodnuti zničit. Měla by to být složka s větším počtem objektů, neboť právě toto ovlivňuje délku hry a možnost dosažitelného skóre. S vaší „raketkou“ se pohybujete doleva a doprava a snažíte se sestřelit všechny textové dokumenty, obrázky, aplikace a ostatní věci, jež se v dané složce vyskytují a kvapem se k vám blíží. Po dobrém zásahu se postižený rozloží na spoustu jedniček a nul a zmizí v koši.

Nabízí se otázka, zda jsou takto zlikvidované informace skutečně smazané. Odpověď zní ano. A tak, jestliže v rámci této hry ztratíte některá nezkopírovaná data, zříkáme se jakékoli zodpovědnosti J.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 4 =

hugo | 27.06.08 v 20:17

ani jsem to nehrál tak nic


galerie

Directory Blaster Directory Blaster Directory Blaster Directory Blaster Directory Blaster
The Smart of Seduction

The Smart of Seduction

online hry / chuťovky

Zahrajte si povedenou chuťovku k příležitosti vydání nové Playboy voňavky. Projdi všech 5 levelů a vyhraj iPhone S6 nebo každý den lístky do kina.

Hrát hru

naše databáze obsahuje: 25 741 her

nejnovější komentáře

díky už jde:)
Dnes! v 15:47

díky už jde:)
Dnes! v 15:42

Pěkná hra
Dnes! v 07:13

No jo Bafuso,když ona je z východu :D
26.05.2016 v 20:25:46

Hra mi nejde spustit
26.05.2016 v 17:20:35

Klasika
26.05.2016 v 17:17:15

Sponzoři ligy

inzerce