recenze

Die or Kill

Die or Kill

Zemři nebo zabij. Motto většiny akčních stříleček. Dnes tedy jednoznačně akční záležitost a naprosto jasným úkolem. Vychutnejte si zajímavé 3D prostředí v několika levelech plných nepřátel a jednoho finálního bosse!
Kolik máme na FreeGame.cz 3D stříleček? Možná skoro nejvíc ze všech druhů her. Namátkou mě napadá StarToons: Escape from Andricon 3D střílečka s podobně zajímavým a hlavně netradičním prostředím jako u dnešní hry. Za zmínku určitě stojí také česká střílečka Hell Mission, která je na tom opět podobně s naprosto netradičním herním prostředím i protivníky.

Kill or Die má naprosto jednoduchý herní princip. Začínáte v levelu, který se dá projít pouze jednou možnou cestou. Na ní na vás čeká několik ozbrojených protivníků a na konci jeden boss. Proti nepřátelům máte pouze jednu zbraň, ale s dobrou muškou by neměl být problém se s ní naučit. Vaši nepřátelé mají též zbraně, ale jejich použití se jim ne vždy povede. Tudíž máte určitě výhodu ve střílení, které by u vás mělo být mnohem přesnější. Protivník se většinou snaží dostat k vám a při srážce s ním přijdete o více procent než když vás zasáhne. Je tedy lepší se srážce vyvarovat včasným únikem nebo tím, že ho jednoduše přeskočíte.

Hra se ovládá moderní kombinací klávesnice s myší, což je klasika a hráč by tedy neměl mít problém se pohybovat. Takřka na každém kroku na vás čeká malá bedna, po jejímž sebrání stoupne hodnota vašich životů. Ovládání navíc nabízí úskoky do stran, na které jste si určitě zvykli, pokud hrajete jakoukoliv jinou 3D střílečku, takže je tedy můžete využívat i zde.

Levely jsou bohužel příliš jednotvárné. Určitě jsou neobvyklé a snaží se být zajímavé, ale ne vždy se to povede. Tentokrát mi přijdou dosti tmavé a nudné. Podobně jsou na tom i všichni vaši protivníci. Ti běžní jsou v každém kole stejní a stejně i finální boss je v každém kole stejný, akorát je někdy problém ho najít. Ve většině případech se k němu nemusíte ani přibližovat, abyste ho zničili, ale můžete to do něj nerušeně solit z dálky. To hře bere na kvalitě a stává se pro nás nezajímavou. Tedy jak pro koho. Někoho by to mohlo hnát kupředu a bude se snažit hru dohrát, ale jiní asi skončí po dvou levelech. Sedi vám StarToons: Escape from Andricon a Hell Mission? Tak v tom případě Kill or Die určitě vyzkoušejte. V opačném případě ruce pryč.

stáhnout hru
Blister

autor
/ Blister

Skóre

68 %

další recenze tohoto autora


diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 3 =

Keen | 22.08.04 v 00:37

thanx FG
_______________

www.starehry.com
_______________


galerie

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce