recenze

Deadly Steps - Mission Clone 1

Deadly Steps - Mission Clone 1

Klonování je jistě nebezpečná záležitost, avšak dokud se něco vážného nestane, není důvod něco řešit. V této hře se vás neustále množící se důvody budou snažit zabít. To už je jistý impuls k tomu, abyste vzali do ruky zbraň a vrhli se do zběsilé akce plné střílení.
První díl je tady a vy se nyní můžete blíže seznámit s hlavním hrdinou, který vzal věci do svých rukou.

Hra je převážně akční záležitost, a tak vás nesmí překvapit, že od samého počátku se po vás bude chtít jen jedno. Střílet do všeho, co se hýbe a pokud možno to zabít. Současně se však musíte posouvat vpřed, neboť stání na místě nic neřeší. Každou chvíli totiž narazíte na klonovací stroj, z něhož co chvíli vyběhne nový hlupáček nejspíše dychtící po kulce do hlavy. Zbytek nepřátel je však o něco chytřejší a především ozbrojený. Lékárničky jsou tedy vítanými předměty stejně jako save pointy. Postupně naleznete i nové zbraně, což lehce stereotypní kosící duch obohatí. Ovládání je velmi pohodlné a odpovídá stylu hry.

Hra, u které se dá výborně relaxovat, není nárčná a naopak má výbornou hratelnost. Toť ve zkratce první díl ze série Deadly Steps.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 2 =

kelekele | 31.03.09 v 11:16

drsná hra!!


galerie

Deadly Steps - Mission Clone 1 Deadly Steps - Mission Clone 1 Deadly Steps - Mission Clone 1 Deadly Steps - Mission Clone 1