recenze

Dead Meets Lead

Dead Meets Lead

Všude kolem dokola samý zombík. No není to krása? Pro fanoušky zombie akčních her určitě. V roli kapitána musíte putovat a snažit se přežít na nebezpečných ostrovech, kde je malárie ten nejmenší problém. Je tu totiž taková malá nákaza, která ze všech dělá zombíky a mutanty. Takže zbraň do ruky!
V této hře nebudete ani na chvilku sami (výhoda?), neboť na každém kroku vás potká nějaký ten zombík. Ovládáte kapitánského floutka (viz úvodní příběh), kterého osud zavál zrovna sem a zrovna v době, kdy tu není zrovna turistická sezóna, zato je tu ale opravdu brutální množství nepřátel. A tak vzniká výborná akční kosička, kdy si za cenu postupu musíte vymlátit cestu vpřed.
Pohybujete se po cestičkách, jelikož všude kolem je malárie, která vám už na tak chatrném zdraví nepřidá. Na té se to hemží zombíky různých bojových kvalit, což pro vás znamená jen víc seků nebo víc střel. Máte totiž k dispozici dvě zbraně – meč a zbraň. Většinou se budete ohánět nějakou tou šavlí, dokud nenajdete náboje. Další zbraně si kupujete za stříbrné mince, které dostáváte z likvidaci zombíků. Vzniká tak hamletovská otázka „zabít, či nezabít?“.
Občas se totiž jeví jako snadnější způsob prostě menší pasáž proběhnout. A místy to i zafunguje, ale nedostanete peníze.

Kromě základního mlácení sbíráte cestou lahvičky doplňující zdraví a na konci každého kola poklad se zlatou mincí, který vás posune dál. Nechybí speciální útok a samozřejmě kvalitní 3D grafika, protože se jedná původně o komerční titul vypuštěný jako freeware. Z tohoto důvodu je nutno při prvním hraní vložit registrační klíč produktu, který je uveden na oficiálních stránkách hry.

Oddechovka, ale poměrně náročná.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 3 =


galerie

Dead Meets Lead Dead Meets Lead Dead Meets Lead Dead Meets Lead Dead Meets Lead Dead Meets Lead Dead Meets Lead

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce