recenze

Cycloid

Cycloid

Cycloid je (přibližně) milióntou variací na osmibitové i starší vesmírné rubanice, která se protentokrát převlékla do zajímavého (nebo infantilního...) růžového kabátku. Jen už to kropení po miliónté a prvé jaksi není ono.
Pro někoho může být ovšem opak pravdou: dílko od jistého Radixe je totiž v některých aspektech netradiční a zajímavé, ať už jde o výše zmiňovanou grafickou stránku (která se do temného vesmíru bohužel - nebo bohudík příliš nehodí), nebo o zajímavou kombinaci klávesnice a myši, která poměrně spolehlivě prověří vaši koordinaci - pohyb je samozřejmě nabindován na klasické W-S-A-D a na myšítko zůstává destrukce.

Ať už se Cycloid tváří jak chce, pod slupkou se skrývá jen další neoriginální kopie všech těch Tyrianů a Tubularů, což se dá koneckonců pochopit, neboť ne každý disponuje penězi a umem Sida Meiera nebo Petera Molyneuxe. Stejně tak se jistě najde spousta lidí, kterým je tento fakt buď úplně šumafuk, nebo jej dokáží překousnout lépe než já.

Nevděčníci ale nechť sáhnou raději po něčem ála Silver Wings, remaku klasiky nedávné doby - Privateeru, popřípadě Astarielu, který přináší prakticky stejné klišé, avšak po všech stránkách lépe přežvýkané... Zatím žijeme stále v demokracii, takže je to jen a jen na vás. ;)

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 1 =


galerie

Cycloid Cycloid Cycloid Cycloid

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce