recenze

Coldgearz

Coldgearz

2d akce jsou stále nesmírně populární. A právě jednu takovou gamesku vám nyní přinášíme! Zajímavý příběh, různé zbraně a výtečná hratelnost jsou jejími hlavními přednostmi. Podaří se vám zničit roboty?
Po jedné z odstrašujících válek, jež opět zasáhla lidstvo plnou silou, zůstalo poslední místo odporu. Je jím ostrov Badicit, kde se uhnízdili velmi inteligentní (ehm ehm – jejich umělá inteligence není příliš vysoká) roboti. Jako člen speciální jednotky dostáváte za úkol zničit jejich zdroj energie, a tak jich Zemi zbavit navěky.

Vyzbrojen hned pěti různými druhy zbraní a velice potřebným granátem se vydáváte na strastiplnou cestu. Zpočátku je postup pralesním terénem vcelku jednoduchý, naopak v podzemních levelech řádně přituhne. Roboti sice nejsou příliš pohybliví a svojí akcí v žádném případě nepřekvapí, jejich střelivo ale ubírá energii vcelku rychle. Stačí několikrát zaváhat, zkřížit cestu jejich brokovnici a může to být vaše konečná. Naštěstí životů je poměrně dost. Postupem času se děj stále vyvíjí, což je příjemným zpestřením. Škoda jen nepříliš vychytaného ovládání a pohybu postavy. Vše však kompenzuje jednoduchá akce ve stylu super nintendovských her, která je opravdu skvělá na odreagování.

Po grafické stránce se nejedná o žádný zázrak, avšak design levelů není špatný. Hudba a zvuky hru pěkně dotvářejí. Hlavní síla Coldgearz spočívá jinde. Tento titul je vynikající pro milovníky ostré taktické akce zasazené do zajímavého příběhu. Dáte robotům šanci?

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 2 =

Triple T | 21.08.06 v 13:30

Pani, tebe ten pribeh asi poradne vzal.

Cool | 21.08.06 v 10:33

http://www.sneakfast.borec.cz/cutenews/example2.php


galerie

Coldgearz Coldgearz Coldgearz

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce