recenze

Bombermania Christmas

Bombermania Christmas

Kdo by v ddnešní době neznal stařičkého Bombermana? Koncept této hry byl ve freeware branži zpracován už tolikrát, že byste mezi hrami z tohoto soudku mohli přehazovat vidlema. Bohužel, jen málo jich bylo opravdu kvalitních. A kam se řadí dnešní počin?
Určitě k té lepší menšině. Jak již název napovídá, hra se nese v duchu Vánoc, a tak budete odpalovat své protivníky za zvuku koled a písniček. Vžíváte se do role neznámého trpaslíká s pěkným autíčkem, který se snaží bojovat s pomatenými roboty. K tomu vám samozřejmě dobře poslouží bomby, které musíte klást tak, abyste odpálili robota a zároveň si neublížili. Občas si budete muset probourat cestu skrze cihlovou stěnu, a tady se ukáže jak jsou bomby multifunkční. Občas vám z probořené stěny vypadne nějaký ten bonus, proto je dobré zdemolovat úroveň co možná nejvíce.

Technické zpracování hry je na vysoké úrovni, grafika je v pěkném 3D provedení. Hudba taktéž nezaostává a příjemně doplňuje atmosféru. Jak vidíte, dnešní hra se od původního Bombermana příliš neliší, přesto je radost Bombermanii hrát. Marry Christmass (pozdě, ale přeci)!

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 3 =


galerie

Bombermania Christmas Bombermania Christmas Bombermania Christmas

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce