recenze

Bomber Riot

Bomber Riot

Bomberman je již mnoholetou legendou ve světě počítačových her. Byla to jednoduchá, rychlá a neuvěřitelně zábavná, především multiplayerová, hra. Není proto divu, že neustále vycházejí její napodobeniny. Za jednu z nich můžeme považovat právě i tuto hru.
Remaku této hry je skutečně mnoho a nemusíme se dívat ani po zahraničních kouscích. Kdo by neznal čekého Bobmbiče. Ale pokud se podíváme do zahraničí, tak tam je nabídka samozřejmě mnohem pestřejší. Jeden z nejpovedenějších bude nejspíše Clan Bomber. A proč se tedy stala tak chytlavou?

U Bombermana prostě musíte rychle a správně uvažovat. Jakákoliv chyba, byť minimální, může zapříčinit vaši smrt a většinou tomu tak i je. Navíc velké množství předmětů jimiž jste si upravili své schopnosti, bylo vynikajícím oživením pro celou hru. V tomhle díle se již tolika předmětů, kterých bylo k vidění v původní hře nedočkáme. Ale nechybí zde zvětšení dosahu plamene, ani odkopnutí, rychlost či bomba navíc. Takže základ zůstal. Máte na výběr z několika arén, ve kterých se můžou najednou utkat až 4 lidi.

Co mě však nejvíce zklamalo, bylo velmi nepřesné ovládání, které je právě zde více než nutné. Graficky to není špatné a obzvláště zvuk vybuchujících bomb je velmi dobře proveden.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 4 =


galerie

Bomber Riot Bomber Riot Bomber Riot

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce