recenze

Blasteroids Delta

Blasteroids Delta

Fire and forget. Vystřel a zapomeň. V dnešní střílečce oděné do excelentního grafického kabátku si políčíme na renderované asteroidy, které ohrožují naši planetu. Příjemná hratelnost zaručena, stejně také i herní zážitek…
Klonů klasické hry Asteroids, kterážto byla pramátí všech stříleček, běhá dnes po světě nepočítaně. Jak si v této konkurenční záplavě vedl dnešní kousek Blasteroids Delta?

Jedním slovem – dobře. Jedná se o vizuálně nesmírně vesmírně přitažlivou střílečku s malou vesmírnou lodí, jejímž cílem je rozstřílet veškeré asteroidstvo v dohledu. Pokud hovořím o super grafice, mám tím na mysli na poli freeware opravdu něco mimořádného. Animované pozadí se vlní v rytmu samby a za kvílení našich intergalaktických děl se asteroidy zmenšují do nicoty při současném zvyšování našeho skóre. Zvukové pozadí je lahůdkové, hratelnost zvláště v počátečním levelu je tak akorát. Kdo z nás si pamatuje na zlatou éru 2D stříleček, jistě mi dá za pravdu, že instalací tohoto lahůdkového kousku rozhodně nikdo neprohloupí a naopak získá.

Chcete-li si polehoučku vymýt mozek po upracovaném všedním dni, není lepší volby než si zahrát Blasteroids Delta. Pokud se ve hře dostaneme až k hranici, která odděluje freeware od shareware, je pak samozřejmě na vás, zda přispějete výrobci a dostanete klíček od dalších úrovní.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 3 =


galerie

Blasteroids Delta Blasteroids Delta Blasteroids Delta Blasteroids Delta Blasteroids Delta