recenze

Becher Raid

Becher Raid

Vynálezy, ty se občas neubrání bizardnostem. Auto, které jezdilo na lidskou krev už tady bylo. Nyní přichází letadlo, které létá na Becherovku. Zajímavý námět nepodstrádá ještě zajímavější zpracování. Tak vzhůrů do oblak!
Ano, alkohol, konkrétně na Becherovku a Beton. A řeknu vám, ta spotřeba, nechtěl bych to živit. Záměrně upozorňuji na tento druh paliva, protože se bude často vyskytovat na trase vašeho letu a sestřelit si takovou tankovací zastávku může být dost ošemetné. Při té neskutečně spotřebě totiž bohatě stačí sestřelit dvě za sebou a máte vystaráno.

Troufám si klidně tvrdit, že letadlo v Becher Raidu je tím s nejrycheji mizejícím palivem ze všech obdobných her, které jsem doposud hrál. K tomu, aby váš stroj bezpečně letěl však nestačí jen pravidelně tankovat, ale také si pročistit prostor, kudy máte létat. K tomu vám dobře poslouží instalované zbraně. Stačí totiž jakákoli kolize s čímkoli, co se vznáší, a vaše snažení je u konce. Proto se nikdy nehrňte příliš vpřed. Jen těžko potom přijdete na to, s čím jste se to mohli srazit a odkud to vyletělo. Spousta z těch věcí, které můžete sestřelit (za každý zničený objekt poté získáváte body) po vás hustě střílí. Abych se přiznal, nevím, jaký to má efekt, protože kdykoli jsem nedobrovolně skončil, nikdy to nebylo tím, že by mne sestřelili.

Možná má moje raketa opravdu odolné pancéřování nebo je to jen takové estetické zpestření hry. A poslední věc, která mě trochu překvapuje je ta, proč zrovna Becher? Ne že by to nějak samotné hře vadilo, ale nejsem si jist, jestli zrovna tato hra nějak zvyšuje odbyt. :-)

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 3 =


galerie

The Smart of Seduction

The Smart of Seduction

online hry / chuťovky

Zahrajte si povedenou chuťovku k příležitosti vydání nové Playboy voňavky. Projdi všech 5 levelů a vyhraj iPhone S6 nebo každý den lístky do kina.

Hrát hru

naše databáze obsahuje: 25 748 her

nejnovější komentáře

Hra pro závisláky
Dnes! v 17:26

Na mě moc tmavé
Dnes! v 17:25

Humorná hra
Dnes! v 17:24

Hezké video
Dnes! v 16:20

Zajímavá hra
Dnes! v 16:19

Mohla by být dobrá
Dnes! v 16:17

Sponzoři ligy

inzerce