recenze

Battle Hunter

Battle Hunter

Letíte si takhle vesmírem a najednou proti vám vyletí rojnice ne zrovna přátelských stíhaček. Co uděláte? Samozřejmě nažhavíte zbraně a pak už jen počítáte sestřelené letouny. Že už jste to viděli? Není divu, takových her vycházejí den ode dne tuny.
Vesmírné střílečky byly, jsou a budou často zpracovávaným námětem, ale jen zlomku her, s takovýmto obsahem, zajistí její kvality místo v srdcích mnoha hráčů. Mezi ty nejlepší můžeme bezesporu zařadit Babylon 5: I’ve Found Her či Lethal Judgement 3, která se dokonce rozkládá na celé pravé srdeční komoře našeho redakčního guru, Mariána. Má dnes recenzovaný Battle Hunter potenciál atakovat stejně vysoké příčky?

Popravdě, Battle Hunter se zařadí mezi masu vesmírných stříleček, které vydrží jen chvíli a neohromí ničím novým a originálním. Ale vezmeme to popořadě. Váš vesmírný koráb je předem daný a vy si pouze můžete vybrat jeden ze tří směrů, kudy poletí vámi vystřelené projektily. Žádný není výrazně horší nebo lepší a tak záleží pouze na vašem stylu hry. Po načtení hry se objevujete ve Vesmíru a než se pořádně rozkoukáte, už se na vás řítí nepřátele toužící vidět vás mrtvého. Naštěstí vaše loď něco vydrží a v nejhorším případě máte několik životů. Po rozstřílení hromady lodí na ještě větší hromadu harampádí se objeví loď, která je nejen větší, ale také silnější a zákeřnější. Občas to chce kumšt, abyste bossáka vůbec dokázali ustřílet. Naštěstí máte několik zbraní, každá s jinými vlastnostmi a ne/výhodami.

Grafika může někomu připadat archaická, ale za chvíli vám to ani nepřijde, protože se na ní dá pěkně koukat. Doprovodná hudba taktéž nestojí za starou bačkoru, ale dokonce se dá i příjemně poslouchat. A pokud by vás náhodou omrzela, není problém nahrát do hry svou oblíbenou hudbu a tu poslouchat až do skonání věků (nebo formátu harddisku). Závěrem by se snad jen slušelo říct, že i když hra vypadá na první pohled po všech stránkách průměrně, má něco, co vás udrží u hry ještě o malou chvíli déle.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 4 =


galerie

Battle Hunter Battle Hunter Battle Hunter

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce