recenze

Avian Arena

Avian Arena

Avian Arena je po čertech chytlavou hrou, ve které se nešetří nebezpečnými situacemi, kdy vám kolem hlavy sviští rakety, bouchají granáty a kolem vás se rozpoutává elektrická bouře. V tom se zde vskutku příliš nešetřilo. Nejedná se ale o akční hru, nýbrž o logickou, ve které musíte nepřátele zničit takticky. Zaujalo vás toto povídání? Pak čtěte směle dál...
Ano raket, granátů a věží, které kolem sebe metají blesky je tady opravdu spousta a není to jediné čeho se zde dočkáte. Rakety i granáty musí někdo odpalovat či házet a ten někdo jsou tanky a různé futuristické mašinky. Vy se s těmito nebezpečnými věcičkami musíte vypořádat tak, že jim postupně budete odřezávat cestu, po které se mohou pohybovat. Tím jak odřezáváte kus po kuse herní plochu, se nebezpečná vozidla i střílny propadají do hlubin zapomnění, což pro vás znamená, že už nikomu nemohou ublížit a vás to navíc posune do dalšího a dalšího kola. Krom toho, že po vás neustále někdo pálí jednu raketu za druhou, jsou zde i malé stroje, které vám brání v průchodu uličkami, to je pochopitelně velký problém, protože zatímco vám brání v průchodu, to do vás někdo pere z druhé strany. Naštěstí i vy nejste zcela bezbranní a můžete vystřelit do všech čtyř směrů raketu. Bohužel jich máte omezený počet.

Vizuální stránka hry je zkažena špatným pozadím, které se objevuje po odseknutí jednotlivých segmentů. Nicméně vás zase trochu potěší neustálé výbuchy, které by sice v dnešní herní době neobstály, ale jejich světelné efekty zpestřují dynamiku hry. Ani zvuk není špatný a myslím, že dobře dokresluje celkový dojem ze hry. Sice zde není žádná hudba na pozadí, ale střelba laserů a výbuchy raket vás nabudí k větším výkonům.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 1 =


galerie

Avian Arena Avian Arena Avian Arena

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce