recenze

Arcade Sniper

Arcade Sniper

Nenáročná hra z prostředí vesmíru, kde se to raketkami jen hemží. A pozor, možná přijde i UFO. V každém případě budete mít stále plné ruce práce s ostatními nepřáteli. Ti se trousí z vrchu, zatímco vy je pěkně zdola sejmete. Inspirace klasikou Space Invaders je více než patrná.
Invaze z vesmíru na Zemi začíná. A je třeba této nechtěné návštěvě zabránit.

Hraje se to stejně jako za starých zlatých časů videoher. Ovládáte raketku, která má své pole působnosti hlavně v dolní části hrací plochy. Létáním zleva doprava a zase zpátky se může vyhýbat střelám, aby nepřišla o život. Současně ale také musí střílet po všech ostatních. Nepřátelské rakety se mohou hýbat či staticky stát, ale vždy je potřeba jejich zničení. Po splnění několik fází přichází boss. A schválně hádejte, co s tímto hrůzně vypadajícím strojem musíte udělat. Správně, zničit ho. Základní zbraň ovládáte mezerníkem a klávesou q další přídavné zbraně.

Překvapivě hra zezačátku nepůsobí stereotypně. Tempo je sice na můj trochu pomalejší, ale protože nemám úplně nejpřesnější mušku, zas tolik mi to neuškodilo. Moc se mi nelíbilo menu, které během hry působilo spíše zmateným dojmem. Samozřejmostí jsou různé bonusy za zničené lodě které například zvyšují vaši palebnou sílu.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 1 =


galerie

Arcade Sniper Arcade Sniper Arcade Sniper Arcade Sniper

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce