recenze

Anicent Sword

Anicent Sword

Již dlouho jsem si nezahrál tak dobrou plošinovku jakou je Anicent Sword. Čeká vás hromada zábavy. Především sekání, skákání, trochu střílení a zase skákání a sekání:-). Vše je to opravdu zábavné, a tak by bylo velikou chybou, kdybyste neklikli na recenzi a nečetli dále.
Anicent Sword je arkáda jako víno! Budete se prohánět ve dvojrozměrném světe a kosit přerostlé kraby, plazící se sliz, létající potvory a další různý šmejd. K tomuto účelu vám bude k dispozici bohatý arzenál zbraní. Meče, sekery, kopí, apod. K tomu všemu hra disponuje také rpg prvky, a tak si budete levelovat postavu, hledat a vybírat zbraně, sbírat peníze, brakovat truhly... ale Anicent Sword pořád zůstává především skvělou plošinovkou!

Bohužel i tato hra má své masařky. Nebál bych se říct masaře! Tak především je místo textu všude rozsypaný čaj a rýže a tak 99,3% lidí v této republice nebudou vědět, o co se jedná. Mám-li být upřímný, tak tohle mě zrovna tolik nepálilo jako ten druhý masař! Podle obrázků jistě tušíte, že je to malé herní okno. Je na samém okraji únosnosti.

Podtrženo, sečteno, spočítáno - super hratelnost, hezká grafika, pěkná hudba, Japonština a malé herní okno. Pro mě plusy jasně vyhrávají a hru hodnotím jako velmi dobrou. Pojďte do toho. Však co to je, necelý mega za super zábavu...

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 1 =

Janička1

Janička1 | 17.01.15 v 09:39

báječné

pete | 12.01.07 v 23:30

Ako si dostal cez toho velkeho ruzoveho kraba?

kowkacek | 11.01.07 v 10:54

je to narez fakt :D jen ta japonstina


galerie

Anicent Sword Anicent Sword Anicent Sword Anicent Sword Anicent Sword