recenze

Alien Arena 2008

Alien Arena 2008

Pokud milujete vesmírné střílečky, kde kolem vás pobíhají zelení marťani s velkými zbraněmi jako ve filmu Mars útočí, pak je tahle 3D akce přesně pro vás. Jistě vás pobaví výborná grafika, adrenalin a samozřejmě velká dávka akce. Chybět nebude originální prostředí a dobré ozvučení.
Začínáme tím, že celou hru musíme nainstalovat. Je poněkud obsáhlejší, takže instalace místo vteřin jistě zabere i minutky. Jakmile je hotovo, můžete se pustit do hraní. Uvítá vás stylové menu, po němž následuje načítání prvního levelu. Začínáme samozřejmě jak jinak než na vesmírné lodi. K dispozici máte zbraň a své vlastní smysly. Marťani pobíhají opravdu všude a umí se objevit zrovna, když to nejméně čekáte. Dávejte si na ně pozor, poměrně malá dávka střeliva těhle vesmírných zrůdiček stačí k tomu, abyste začali znova. Cestou budete sbírat zajímavé věci. Lékárny označené zeleným křížem, oděv jako např. skafandr nebo lepší zbraně. Rozhlížet se kolem sebe vám umožňuje myš, pohyb pak nejlépe klávesa w - dopředu, a -doleva a d-doprava. Střílíte levým tlačítkem myši. Celkově hra působí poměrně stylově a na první pohled je jasné, oč půjde, nicméně jakkoliv tvůrci vyvinuli fantazii při tvorbě grafiky, větší nápad ve strategii se zde nekoná. Možná je to záměr a jde skutečně pouze o akci, která má uvolnit stres hráče a umožnit tak plné vybití.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 5 =

jamillos | 08.10.09 v 11:20

stahovani nejede...

Uchiha Sasuke | 10.05.08 v 14:40

dal bych 91%.Mapy dobry,grafika taky a boti nejsou takovi nuli,jako u predchozich dilu

LucasRasta | 25.04.08 v 18:10

tahle gameska si zaslouzi takove oceneni.za prve to neni takova pecka a za druhe recenzi psala prece slecna .A hlavne v dobe megabotu a superrobotu jsou alieni klise.Neni to tak?

Krtecek | 06.04.08 v 15:41

Jak nekdo muze dat takoveto hre hodnoceni 75 procent kdyz je tak dobra?!? A ty zapory: nasili a nutnost instalace! No proboha vetsinou ve strileckach nasili snad byva, jinak by to nebyli strilecky a ten druhy zapor NO COMMENT!


galerie

Alien Arena 2008 Alien Arena 2008 Alien Arena 2008