recenze

Akatsuki

Akatsuki

Život je BOJ. Akatsuki je BOJ. Dnešní asijská BOJovka dobře naladí každého, kdo si potřebuje procvičit prstoklad a uvolnit masivní relaxací své nízké pudy. Grafické orgie toliko typické pro naše žluté přátele se opravdu konají, takže tradááá za soubojem!
Mortální kombatníci a všichni, kdož nejraději studují mohutné klávesové kombinace za účelem stvoření brutálního komba, dnes je váš den! Asijští vývojáři vypustili do širého světa velmi hratelnou verzi svého bojovného počinu s názvem Akatsuki.

Ve slovníku se mi nepodařilo v žádné asijském jazyce název hry dekódovat, nicméně dnešní hra ani moc překladů a vysvětlování nepotřebuje. Ihned po startu se dostáváme do anglického menu (jediné to místečko, kde je čemu jakž takž rozumět) a vybíráme toho bojovníka svému srdci nejbližšího, jehož pomocí vítězství konečného dobudeme. Chvílemi jsem se – pokud jde o ovládání postavy klávesnicí – ztrácel (neboť jsem se neprokousal konfigurátorem ve znakové řeči), ale po několika minutách tápání a mlácení do klávesnice jsem odhadl, kteréže to klávesy rozpohybují mého hrdinu do nevídaných kreací. Soupeř dirigovaný počítačem je poměrně aktivní, jinými slovy doráží na nás jako hodně naštvaná vosa, takže tanec našich prstíků za chvíli dorůstá stavu absolutního deliria. Na jednu stranu je to dobré a motivační, na druhou stranu pro méně akční jedince důvodem hru smáznout. Pokud se však dostaneme přes první kolečko se svým soupeřem, odměnou nám bude sladký pocit i přes doutnající plamínky na našich polštářcích….

Nu? Grafika sladká jako med, hratelnost příjemná (i když je Akatsuki hra na ovládání mírně obtížná) a i vše ostatní zdá se býti v pořádku. Až na drobnost – není to freeware a z toho vyplývají určitá omezení (tak nějak málo soupeřů)… Ale i tak do toho přece půjdeme, nicht war?

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 1 =

Ringo | 30.06.09 v 19:15

název je v japonštině a znamená to rozbřesk xD

tHe|EńĐ | 08.12.07 v 00:21

Tohle nema nic spolecneho s Akatsuki z naruta jedine co to spolecneho ma tak je to nazev XPPPPPP

JOtruba | 26.02.06 v 21:40

Mám jednu technickou poznámku:
V DEMU (mě to tak vrtí že to není plná verze(jesně že nemůže být vše nej...ale stejně)) je poze postava "Akatsuki" v 6 různých oblečeních.

JOtruba | 26.02.06 v 21:33

Je to bezva DEMO ale zajímalo by mě jestli se dá sehnat plná verze a když jo,tak kde?

marian | 31.01.06 v 09:36

Statut! :-)

Antares | 28.01.06 v 09:28

To "Statut" nema byt Status nahodou


galerie

Akatsuki Akatsuki Akatsuki Akatsuki Akatsuki