recenze

Aaron a dreamer boy

Aaron a dreamer boy

Kolik snů se vám zdá za noc? Někdy žádný, jeden, dva, když prospím i dopoledne tak klidně tři... ale znám kluka, kterému se zdávají 4 sny noc co noc! Nevěříte? Věřte! Můžete si to také zkusit. Stačí si zahrát hru Aaron a dreamer boy.
Ihned po spuštění si můžete zvolit jestli hrát v okně, či přes celou obrazovku. Doporučuji to druhé a rozlišení, které vaše konfigurace zvládne. 800x600x32 by neměl být problém téměř nikde:-).

Ale k věci. V pěkném intru spatříte útulný baráček a v něm postel a na ní spícího Aarona a vy jako hráči máte na výběr ze 4 snů, ve kterých budete prcka Aarona ovládat. První je vesmírná bitva, kde ovládáte raketku, která letí zleva doprava. Je to taková klasická 2D střílečka. Druhý sen je ve 3D grafice. Procházíte se po hřbitově střílíte duchy a kostlivce, vybíráte bedny s bonusy a klíči. Celkem pohodová záležitost. Třetí sen je také v trojrozměrné grafice! Tentokráte bojujete ve středověku. Místo hřbitova je tu hrad, ale jinak je to dosti podobné. A konečně čtvrtý sen, který je jednoznačně nejslabší. Střílí se v něm "myšítkem" po plyšácích, do balonků a různých blbůstek a za to sbíráte body.

Celá hra je provedena ve velmi dobré grafice a i hudba a zvuky jsou solidní, ale jeden kámen úrazu tu je! Jedná se o shareware, a tak je každý sen omezen pouze na jeden level. I tak si lze užít na pár chvil pěknou zábavu. A kdo ví, třeba vás to chytí a vysázíte 282 Kč (9.99 Eur) a uděláte si radost a nebo svým dětem, protože bych tuhle gamesu doporučil především jim.

stáhnout hru
Lokutus74

autor
/ Lokutus74

Skóre

80 %

další recenze tohoto autora


diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 5 =

Lokutus74 | 15.11.06 v 22:39

Čistě teoreticky vím, že máme desítky snů za noc. Jasně, ale kolik si jich tak člověk pamatujeme? Já mám vyzkoušeno, že když se v cca. ve 4 hodiny vzbudím, tak do sedmi hodím hromadu fragmentů snů!
Takže - podtrženo sečteno - věda šlape na druhé koleji. Je to špatně, vím to, ale je to tak:-)!
Dnes si nechám zdát, že jsem přítel Miss Universe... a přitom se budu válet v posteli.
Bože, díky, děkuji snům!!!!

hmm | 15.11.06 v 20:13

cisto len z vedeckeho hladiska, kazdemu z nas sa za noc sniva 4 a viac snov, ide len o to ze si ich nepamätame.. sen si clovek zapamäta len vtedy, ked sa priamo po nom, resp. pocas neho zobudi.

to bolo len tak pre zaujimavost, absolutne na tom nezalezi :) voci recenzii nemam vysady. :)


galerie

Aaron a dreamer boy Aaron a dreamer boy Aaron a dreamer boy Aaron a dreamer boy

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce