recenze

3D Pyramid Challenge

3D Pyramid Challenge

Chtěli byste se na chvíli ponořit do atmosféry starých pyramid a nalézt něco nového a dosud neobjeveného? Zkuste to jako mladý badatel či badatelka a otestujte svoji orientaci ve starodávných bludištích!
Kdo by někdy nedostal chuť zahrát si na hrdinu, který pomůže světu odhalit další záhadu? Právě se nám nabízí možnost něco podobného zažít a to ve hře s názvem 3D Pyramid Challenge.

V menu se dozvíte, co je vaším hlavním úkolem a jak jej můžete dosáhnout. Musíte získat kouzelnou čokoládu Laffy Taffy (což potvrzuje, že autorem je Nestlé). Zvolíte si, jestli hlavní postavou bude malý badatel či badatelka a ocitnete se v pyramidě. Ovládání je velice intuitivní a díky tomu, že celé herní prostředí je ve třech rozměrech, se zde dá docela orientovat. Jste vybaveni baterkou, slušivou helmou a na sobě máte žluté nebo červené tričko, které doplňují krátké kalhoty a na nohách pevné boty. Velkou nevýhodou je malé zobrazení celé hry, které se omezuje na velikost běžného okna. Na levé straně je zobrazena vaše příruční svítilna, jejíž paprsek zde nesmí zhasnout, jinak je konec. Doplnit si ho můžete na jakýchsi bonusových stěnách kde nelézáte klíče a jiné potřebné věci k úspěšnému dokončení levelu. V orientaci vám pomáhá mapa, která se postupně odkrývá s již prozkoumanými chodbami, a malý kompas. Při tom všem bloudění můžete občas narazit na nějaké to strašidlo, které vám ubere cenné baterie. Pokud se podaří vše úspěšně absolvovat, postupujete do dalšího patra pyramidy.

Tato hra se hodí pro pár chvil oddechu a vzhledem k jejímu příjemnému ovládání a žádného instalování za vyzkoušení stojí.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 1 =

| 24.07.06 v 13:00

Je to na picu


galerie

3D Pyramid Challenge 3D Pyramid Challenge