recenze

Trance-Pacific

Trance-Pacific

Vince a jeho přátelé absolvovali dlouhé turné plné hypnózy a magických vystoupení. A protože tato kouzelnická povolání jsou náročná jak fyzicky tak psychicky rozhodli se, že si oddechnou na luxusní lodi a pro začátek si dají něco dobrého k pití. V tomto okamžiku začíná pro naši trojici velké a zamotané dobrodružství.
Nic není takové, jak se na první pohled zdá a ani ten drink už nestojí za nic. Naštěstí budete moci využít svých schopností hypnózy a dozvědět se nevyřčené a osvětlit věci zapomenuté.

Aktivně vstupujete do této adventury ve chvíli, kdy jste po zákeřné léčce uzamčeni v pokoji a steward nemá nejmenší ambice vás pustit. Pojímáte podezření, že není něco v pořádku, což se v pozdější fázi hry zcela potvrdí. Úvodní místnost vám v podstatě slouží k tomu, abyste si osvojili veškeré prvky zde dostupné. Kromě komunikace se vším živým i neživým v okolí, budete také hledat a sbírat mnohé předměty na první pohled zbytečné. Jak už to tak bývá, narazíte na překážku takřka na každém kroku. Například šuplík u stolu se neotevře, dokud se neodehraje určitý dialog a tak podobně. Současně vám nebude umožněno opustit aktuální místnost do doby, než zde učiníte vše potřebné. To zabraňuje bloudění po lodi. Nápovědou vám mohou být dva přátelé. Ti se snaží vždy poradit nebo naznačit, co by se mělo v nejbližší chvíli odehrát. Co dělá tento titul zajímavým, je již zmíněná hypnóza. K dispozici máte jakýsi strojek, s nímž můžete ovládat mysl ostatních postav, aby dopomáhaly k postupu dále. Jejich paměť se dá číst, ale třeba i mazat.

Celkově se před nás staví adventura, která má humor, zapeklité hádanky, ale hlavně paměť ovládající strojek :-).

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 2 =


galerie

Trance-Pacific Trance-Pacific Trance-Pacific Trance-Pacific