recenze

Three Weeks in Paradise

Three Weeks in Paradise

Lahůdkový remake kultovní osmibitové hry se vynořuje na našich monitorech! Malý tropický cestovatel se snaží v této 2D adventurce zachránit co se dá. A že mu stojí v cestě ladajaký mrzký sprajtík, o tom rozhodně není pochybností. Hrajte, pařte, relaxujte!
Pamětníci se dnes opravdu dočkají, takže připravme kapesníček tak, aby zachytil naši tekoucí „nostalgickou“ slzu. Bandička s názvem Team SpecNG pro nás všechny připravila velmi kvalitní remake s originálním názvem „3 týdny v ráji“ (nikoliv „v háji“). Hráč, který má toto osmibitové rozhlédnutí v novém hávu rád, se v ráji ocitá tak jako tak. Hlavní hrdina, kterého ovládáme, to má o poznání těžší. Z jeho pohledu by se hra mohla spíše jmenovat „Three weeks in hell“.

Dnešní hra v originálním vydání před mnoha a mnoha lety uzavírala (?) celkem úspěšnou sérii o chlapíkovi jménem Wally (začátek byl Everyone´s Wally atd.). Tato série vyčnívala nad tehdejší produkci minimálně o hlavu a to hlavně z důvodu kombinace adventurálně-akční propracovanosti a přitažlivé grafiky. Obecně jde o to, aby náš hlavní hrdina prošel bez ztráty kytičky džunglí, tu a tam posbíral nějaké ty věci a ve vhodný okamžik je na určeném místě použil. Jeho životním cílem je dostat se pryč z této hrůzostrašné džungle plné nástrah v podobě nebezpečných zvířat, ptáků, domorodců a jiných myslitelných „sviněk“. Je jasné, že při styku s výše uvedenými entitami je hrdinovi odsána životní energie nemnohdy končící jeho smrtí.

Takže? Hra je graficky přítulná, ovládání bezproblémové, logické problémy zapeklité ale řešitelné. Tento šperk z rodiny remaků by neměl chybět ve sbírce každého rozumného pařana.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 3 =

silvia | 31.12.05 v 22:19

ahoj

Tomáš | 20.12.05 v 21:40

hele nemůže mi někdo poradit jak bych sem mohl dát novou vlastně vyrobenou hru poradte prosím

Marian | 08.11.05 v 10:01

Zkus se porozhlednout na serverech s navody pro stare osmibitovky. Jsem si jist, ze tam ten navod je.

Maky | 08.11.05 v 09:58

nevim,jak mam sebrat predmety!!!!!!!!!!!!!!!!!Muze mi nekdo prosim poradit?


galerie

Three Weeks in Paradise Three Weeks in Paradise Three Weeks in Paradise Three Weeks in Paradise Three Weeks in Paradise