recenze

The wife who wasnt there

The wife who wasnt there

Manžel se jednoho dne vrátí domů a zjišťuje, že jeho drahá polovička chybí. Jak podivné, když celá léta ho doma den co den čekala teplá strava a sportovní kanály v televizi. Tady něco nehraje. Kdyby jen náš hrdina věděl, co se včera stalo.
Jenže on nemá ani nejmenší tušení o událostech dne minulého, a tak začíná tato adventura.

V první řadě si jistě povšimnete grafiky. Je to dle mého názoru zajímavý počin. Je to určitě rys originality, ale na druhou stranu některé předměty nemusejí být dobře vidět. A to u tohoto žánru her může být poněkud mrzutější rys. V domě nikdo není, a tak se můžete projít po všech místnostech a sesbírat spousty objektů do vašeho inventáře, abyste našli řešení jednotlivých puzzlíků a našli vodítka ke včerejší události. Rozumějte, manžel se postupně jak řešíte hádanky rozpomíná mlhavě na události minulé a dostává vodítka k odpovědi na otázku proč je doma sám. Neví nic, stejně jako my :-).

Typické kvantum dialogů se logicky nekoná, ale používání, kombinování a klikání na předměty jsou tu. Na čem jiném by taky adventura stála. Příjemnou zábavu.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 3 =


galerie

The wife who wasnt there The wife who wasnt there The wife who wasnt there The wife who wasnt there
The Smart of Seduction

The Smart of Seduction

online hry / chuťovky

Zahrajte si povedenou chuťovku k příležitosti vydání nové Playboy voňavky. Projdi všech 5 levelů a vyhraj iPhone S6 nebo každý den lístky do kina.

Hrát hru

naše databáze obsahuje: 25 737 her

nejnovější komentáře

Nudná hra
Dnes! v 17:34

Moc se mi nelíbí
Dnes! v 17:33

Líbí se mi
Dnes! v 17:31

Hezká hra
Dnes! v 17:29

Neumím hrát
Dnes! v 11:40

Snail Bob mě baví
Dnes! v 11:39

Sponzoři ligy

inzerce