recenze

The experiment - Part 1: The laboratory

The experiment - Part 1: The laboratory

Při explozi tragicky zahynul váš bratr. A už na jeho pohřbu se začnou dít divné věci. Neznámí lidé stojí o to, abyste se s nimi setkali. Všechno je zatím obestřeno tajemstvím. A protože je toto první díl, budete na tom s nevysvětlenými otázkami stejně jako na začátku. No možná ještě hůře.
Správná agentura, která má náboj už na samotném začátku a časem se tak nějak hezky všechno komplikuje.

Máme tu před sebou první díl agentury s názvem The experiment. Jak už podtitul naznačuje, úkolem našeho hrdiny je dostat se do laboratoře. Ač je hra poměrně krátká, je dost možné, že vyřešení hádanek vám zabere poměrně dost času. Moc předmětů tu neseberete a ani toho moc nenamluvíte. Spíše se musíte soustředit na to, abyste vše do detailu prozkoumali a pak zapojili své mozkové závity. Hra s čísly, logické uvažování a náhoda jsou jedinými vodítky, s nimiž můžete bez obav pracovat :-). Některé hádanky jsou opravdu lehké, to nemohu říct. Ale vypadá to všechno moc hezky, aby u toho jeden nějaký čas nestrávil. Z tohoto pohledu je mi líto, že jsem se neučil maďarsky. Hra je totiž v tomto jazyce dabována, což je na freeware scéně jev velice vzácný. Bohužel pro mnoho z nás to není přínosné. Ale neděste se, jsou tu k dispozici i anglické titulky a dabing můžete klidně vypnout.

Je to dobrá hra. Byť vcelku těžká, už se těším na pokračování.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 5 =


galerie

The experiment - Part 1: The laboratory The experiment - Part 1: The laboratory The experiment - Part 1: The laboratory The experiment - Part 1: The laboratory The experiment - Part 1: The laboratory

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce