recenze

The Curse of Life

The Curse of Life

Adventura ze staré školy, která skýtá mnoho hádanek, puzzlů a rozhovorů. Vše se nese v klasické atmosféře vtipu a zábavy. V tomto případě také grafika dává hře ten správný šmrnc :-). Pusťe se do záhadou opředeného dobrodružství.
Ovládáte postavu mladého novináře, který toho o svém úkolu vím ještě méně než vy. Ale jak už to tak u adventur chodí, příběh se vyvíjí a objasňuje skrze hádanky a akce,které zase vedou k další hádance a další akci… no a nebo taky ne. Správně použít ukořistěné předměty není záležitost jasné volby. Částečně také podezírám tvůrce, že záměrně skryl spoustu předmětů na hodně ošklivá, na první pohled takřka neviditelná místa. Proto musíte zkoušet, hledat, kombinovat a hlavně nespěchat. Jednoduše něco přehlédnete a „zásek“ je na světě.
K tomuto žánry patří také rozhovory. A pokud jsem mluvil o tom, že se nevyplatí spěchat, u dialogů to platí dvojnásob. V první řadě nevíte nic o nikom a ničem, a tak je dobré poslouchat, co vám ostatní sdělují. Navíc zběsilým odklepáváním vět přijdete o spoustu vtipných narážek, absurdních otázek a ještě absurdnějších odpovědí, které jsou při zdlouhavém hraní takovým tím posledním záchytným bodem.

Nic, co by tu ještě nebylo. Je to takový ten klasický titul, který může potěšit, ale také u něj jednoduše můžete přijít o rozum. Hra je primárně v italštině, a tak bych doporučoval ve „winsetupu“ nastavit anglickou alternativu.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 4 =

titus88 | 23.03.09 v 20:20

ako sa stahuju flash hry?? piste mi na mail titus.88@azet.sk


galerie

The Curse of Life The Curse of Life The Curse of Life

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce