recenze

Sydney Finds Employment

Sydney Finds Employment

Chudičký bezdomovec nutně potřebuje vaší pomoc v této pohodové adventurce. Humor, slušné zpracování a hlavně kupa zábavy. Pokud patříte k fanouškům tohoto žánru, rozhodně čtěte dál…
Ocitáte se v kůži sympaťáka Sydney Claywooda, obyčejného bezdomovce žijícího v prosté papírové krabici v jedné zastrčené uličce. Jeho poklidný život ale najednou naruší vládní nařízení nazvané „konečné řešení“, které má z ulic vyhnat nezaměstnané a další vagabundy. Jestli se Sydneymu podaří najít si zaměstnání, či celou situaci vyřeší jinak, je již jen na vás. Jedná se vlastně o úplně klasickou adventuru. Ovládání pomocí několika různých kurzorů je lehce pochopitelné a nijak nezdržuje, to se ale nedá říct o inventáři. Používání předmětů není zrovna nejlépe vyřešeno a postup ve hře zpomaluje. Škoda také nepříliš ostré grafiky. Avšak jednotlivé lokace nepostrádají vtip a dobrý nápad stejně jako spousta dialogů. Ty opravdu baví a jsou pravým kořením příběhu. Sydney Finds Employment je tak přes několik drobných chybek počinem, na němž si dozajista smlsnou všichni hráči tohoto specifického a málem zapomenutého žánru. Vyzkoušejte, vágus Sydney již čeká.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 2 =


galerie

Sydney Finds Employment Sydney Finds Employment Sydney Finds Employment
The Smart of Seduction

The Smart of Seduction

online hry / chuťovky

Zahrajte si povedenou chuťovku k příležitosti vydání nové Playboy voňavky. Projdi všech 5 levelů a vyhraj iPhone S6 nebo každý den lístky do kina.

Hrát hru

naše databáze obsahuje: 25 746 her

nejnovější komentáře

Moc mi to nejde
Dnes! v 09:13

Moc jsem toho nenahrál
Dnes! v 09:11

Dobrá klasika
Dnes! v 09:09

Dobrá hra
Dnes! v 09:08

Klasika
Dnes! v 09:06

Hezká hra
Dnes! v 09:06

Sponzoři ligy

inzerce