recenze

Slender 7th Street

Slender 7th Street

Slender mánie pokračuje dalším dílem Slendera. Jestli vám stále funguje srdce a máte zásoby adrenalinu, vydejte se opět hledat stránky s tímhle chlápkem v patách.
Hlava bez tváře, červená kravata, černý oblek a podezřele dlouhé končetiny. Je tu zase se svým věčným pronásledováním a možností se teleportovat. Náplň se nemění, musíte posbírat všechny stránky, které se dnes nalézají v několika ulicích jednoho městečka. Nevím, jestli mi taková změna do otevřeného prostoru vyhovuje, spíš ne. Slender se v 7th Street pohybuje docela pomalu, bude to také vaším zrychleným během a vy máte dost možností úniku. Až na pár slepých uliček. Příští díl slibuje karneval, což by mohla být už hodně psychedelická zábava. Zatím nejslabší, ale ne špatný díl. Mimochodem, už někdo dal jednu z her hned napoprvé? Mně se to stále nedaří, vždy se mu juknu do prázdného obličeje.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 1 =


galerie

Slender 7th Street Slender 7th Street Slender 7th Street Slender 7th Street
The Smart of Seduction

The Smart of Seduction

online hry / chuťovky

Zahrajte si povedenou chuťovku k příležitosti vydání nové Playboy voňavky. Projdi všech 5 levelů a vyhraj iPhone S6 nebo každý den lístky do kina.

Hrát hru

naše databáze obsahuje: 25 734 her

Sponzoři ligy

inzerce