recenze

Satan and Sons

Satan and Sons

Když se dá dohromady atraktivní námět a báječná grafika, nemůže vzniknout nic jiného než skvělá hra. Důkazem může být dnes recenzovaný titul Satan and Sons, který se – jak již jeho jméno napovídá – motá kolem tří šestek.
Příběh přitom vůbec není ponurý a už vůbec ne „seriózní“ (dá-li se to vůbec ve spojitosti se Satanem a jeho syny říci). Daleko blíže má ke komedii... přitom není vtipný. Prostě a jednoduše: jen to v něm hraje protiklady a těžko se popisuje stav, ve kterém se po čas hraní budete nacházet.

Zaručit vám tak můžeme jediné: hra vás nenechá v klidu; neexistuje vůči ní neutrální postoj. Buď budete od první sekundy nadšeni a bez váhání jí projdete až k závěrečným titulkům (tato situace nastane docela brzo), nebo ji po prvních sekundách vypnete. Jisté je také to, že se vám bude líbit grafika. Osobitý styl tvůrců se ale popisuje stejně těžko jako příběh, takže vás musím odkázat na okolní obrázky. A vůbec... popisovat Satan and Sons by byla stejná ztráta času.

Navíc co člověk, to zcela odlišný názor (což v tomto případě platí dvojnásob... moje nadšení nechápe hned několik kolegů z redakce), takže si radši udělejte obrázek sami. Za sebe můžu říct jen tolik, že jsem stáhnutím neprohloupil a dostalo se mi skvělé zábavy.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 4 =

KaiN | 08.07.06 v 21:32

No vsak hovorim normalne! V inventari klikni pravym mysitkem na krucifix a vyber "pouzit".

Luqe | 08.07.06 v 20:58

nooo sak hovorte normalne !!! ako ho otocim ako to spravim ? poradte

KaiN | 08.07.06 v 09:27

Jinak ve hře můžete dospět k různým koncům (resp. ohodnocením) podle toho, jak moc "dobré" či "zlé" skutky jste činili. (Např. trpaslíkům lze pomoci s mostem, ale vzápětí je možné ho zničit, když po něm zrovna přecházejí apod.) Hra je krátká, protože je to de facto DEMO spočívající v jediné uzavřené kapitole.

KaiN | 08.07.06 v 09:22

Obracený krucifix získáte prostě tím, že ten "pravý" v inventáři otočíte vzhůru nohama.

Luqe | 08.07.06 v 00:30

jj presne je to super hra ale kde najdem ten obateny krucifix alebo ako si ho spravim ??? pls poradte

Luqe | 08.07.06 v 00:30

jj presne je to super hra ale kde najdem ten obateny krucifix alebo ako si ho spravim ??? pls poradte

Mark | 07.07.06 v 03:10

Verry funy one too . To bad it's so short :)

Oriali | 06.07.06 v 11:05

Naco som pomahal tym trpaslikom s rozbitym mostom? Ako ziskam obrateny krucifix?


galerie

Satan and Sons Satan and Sons Satan and Sons Satan and Sons