recenze

Sabina Jewelry 2

Sabina Jewelry 2

Pokud se potřebujete pořádně odreagovat a zapomenout na každodenní starosti, usedněte do pohodlného křesla a začněte pátrat po ztracených předmětech, jež se patří Sabině. Ta se rozhodla celý dům pořádně uklidit a zbavit se nepotřebných věcí. Pomůžete jí s generálním úklidem?
Hra je poměrně krátká. Pokud čekáme nespočetné množství levelů, budeme jistě velmi zklamaní, až spatříme pouhá čtyři kola. Děti se při pátrání po schovaných předmětech možná trochu zapotí, a proto se snad se při ní i zabaví.

Jistě nám neunikne vskutku povedená a velmi propracovaná grafika, jež si nezadá s kterýmkoliv animovaným filmovým plátnem. Taktéž se zde smíme těšit z příjemné melodie, která nás hezky vtáhne do děje.

Jakpak poznáme ztracené předměty? Velmi snadno. Stačí jen pohledět na horní část obrazovky, kde jsou veškeré objekty přehledně vypsány a průběžně mizí.

Také se nemusíme nikterak pospíchat, jelikož levely nejsou časově limitovány a ani nemůžeme nastavit úroveň obtížnosti, která by nám hledání zpestřila.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 2 =


galerie

Sabina Jewelry 2 Sabina Jewelry 2 Sabina Jewelry 2

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce