recenze

Reversion - The Escape

Reversion - The Escape

Probouzíte se s amnézií v nemocnici v roce 2035 a zjišťujete, že Buenos Aires bylo po postapokalyptickém výbuchu izolováno neznámou militantní skupinou od zbytku země. Máte před sebou hodně práce, ale v první řadě se musíte dostat z pokoje…
Reversion – The Escape je prvním dílem chystané trilogie point-and-click adventury, pocházející z dílny nezávislého argentinského vývojářského studia 3f Team. Fanoušky žánru potěší především tolik oblíbenou ručně malovanou 2D grafikou, která je v tomto případě velmi precizní a vyznačuje se hlavně početnými aktivními místy. K nim náleží samozřejmě i komentář, jenž už tak bohatý není, ovšem co se týče freeware her, opět patří spíše ke špičce. Mluvené slovo je ve španělštině, ale autoři k němu připojili anglické popisky.

Vzhledem k dost nenáročnému slohu je hra Reversion srozumitelná i pro slabší angličtináře a začínající hráče a k této skutečnosti přispívají i velmi logické hádanky a puzzly, které i vzhledem k náročnosti nevedou hráče k frustraci, jelikož ani zdaleka nepřekračují hranice absurdity. Po všech stránkách jde o velmi vyvedenou hru a díky tomu se až nechce věřit, že je zdarma. Doporučuji.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 3 =


galerie

Reversion - The Escape Reversion - The Escape Reversion - The Escape

naše databáze obsahuje: 25 440 her

nejnovější komentáře

nad 1800 už mi to nejde :(
Dnes! v 19:27

Lidí tož vy máte nějaké hesla na to ne? :D
Dnes! v 19:25

pěkná hudba
Dnes! v 19:06

na mě je to moc kreslené
Dnes! v 19:06

pěkné
Dnes! v 19:05

bomba !
Dnes! v 19:05

Sponzoři ligy

inzerce