recenze

Rein

Rein

V jedné z podzemních laboratoří se stala katastrofa. Zřítila se zde totiž část stropu a sesuv nemilosrdně postupuje dál. Jednou jsme se tedy dostali do středu dění, a tak záleží jen na nás, zdali odtamtud dokážeme nejen vynést drahocenná data, ale především si zachránit holý život. Unikneme podzemního pekla, které se každou chvíli zcela sesune?
Hned na počátku se naneštěstí staneme svědky velice smutné události, kdy naše kolegyně zmírá na těžká zranění způsobená zřícením těžkého stropu. Jestli včas neutečeme z místnosti, potká nás stejný osud.

Během zoufalého úprku potkáváme řadu zraněných či zabitých kolegů, kterým již bohužel není pomoci. Jediné, co můžeme udělat, je hledat užitečné předměty, jež by nám posloužily k úniku.
Po cestě se válí mnoho úlomků a také nářadí, které se jistě v nejbližší době budou k něčemu hodit.

Využijme vlastní šikovnost a spoléhejme na naši intuici, která nás jistě vyvede ze všech nesnází. Možná ještě někdy spatříme denní světlo. Kdo ví?

Nervydrásající atmosféru dotváří napínavá hudba a tajemné zvuky, jež nás doprovázejí celým průběhem nebezpečného dobrodružství.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 1 =


galerie

Rein Rein Rein

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce