recenze

Red Dwarf: The Game

Red Dwarf: The Game

Dnes tu pro vás máme v pořadí již třetí hříčku na motivy kultovního seriálu Červený Trpaslík. Tentokrát se jedná o velmi povedenou adventuru, která kromě skvělé zábavy nabízí i velmi dlouhou hratelnost. Stahujte!
Znáte Červeného Trpaslíka? Tento kultovní seriál s nezaměnitelným britským humorem si od roku 1988, kdy se poprvé objevil na televizních obrazovkách, našel tisíce fanoušků po celém světě. Díky Michaelu Dodsonovi se teď partička z těžařské lodi Red Dwarf představuje i na obrazovkách našich počítačů. Lister, Rimmer, Kocour, Holly, Kryton nástup!

Red Dwarf: The Game je žánrově klasická point’n’click adventura, jež se nesnaží překvapit výbornou grafikou, ale spíše skvělým příběhem a dlouhou hratelností. Čeká na vás celkem pět dlouhých částí, ve kterých v Listerově kůži probádáte spoustu lokací známých ze seriálu. Hratelnost se tak stává nejsvětlejším článkem této hry. Naopak technické zpracování nedopadlo nejlépe, ale to my, příznivci Červeného Trpaslíka určitě přeneseme s lehkostí přes srdce. Nezbývá než doporučit!

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 4 =

Standa | 12.05.07 v 13:20

Plz nemá někdo návod?

Sven | 14.12.06 v 04:04

nema nekdo navOd zasek jsem se uz ve 2 casti

MickLock | 30.08.06 v 14:25

To je na p***, me to nejde pustit. Tu knihovnu to ma ve svym adresari, ve Win\system i system32 a nic. Ani Compatibility Mode:Win 95 nepomohl. Nevite nekdo cimby to mohlo byt?


galerie

Red Dwarf: The Game Red Dwarf: The Game Red Dwarf: The Game

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce